Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Поїздка в "епіцентр"

(1/4) > >>

Erazel I-st:
Вчора був в Епіцентрі. Ну купа всякого інструменту. Мається наувазі який для велосипеда пригодиться. Але вот грошей у мене шас нема. будкть аж на наступний тиждень. Хочу зїздити туда закупитись необхідним інструмсентом. Ніхто не хоче скласти компанію. Зарватися б туди компанією і скупитися раз і надовго. Ви як кажете?

Сім самураїв:
Гиразел, май на увазі - всі підходи до Епіцентру прострілюються  снайперкою з вікна відділу реклами ТГ "Арс-Кераміки" :D

Erazel I-st:
Ну так я ж не за будівельними причандалями а за інструментом, плоскогубцями там, ключами, викрутками і т.д.

Сім самураїв:

Калибр: 8.6x70 (.338 Lapua Magnum)
Механизм: продольно скользящий поворотный затвор, ручная перезарядка
Ствол: 690 мм
Вес: 8.02 кг (без патронов и прицела)
Длина: 1236 мм (1002мм со сложенным прикладом)
Магазин: 10 патронов отъемный коробчатый

винтовка обеспечивает с вероятностью 99% поражение с первого выстрела цели размером с голову человека на дальности 600 метров, и с такой же вероятностью поражение "грудной мишени" на дальности 1300 метров (также одним выстрелом).

п.с. на правах реклами - в будіввельному супермаркеті "АРС" є також магазині ІНТРУМЕНТ. асортимент і ціни гідно витримують конкурентцію з  Епіцентром

Dreamland:
шось Сергій вже не відписує.... н-дя приціл внушає довіру.... патрони з діамантовими наконечниками...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version