Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Артхаусне кіно про тварин

<< < (2/4) > >>

bhagavan:

--- Цитувати ---Потом доктор пересаживает собаке что-то в голову, и она начинает как бы растягиваться...
--- End quote ---

найсмішніше місце з опису всім відомого фільму :)

та й шо там фільму - беззсмертного художнього твору

teodor4ik:

--- Цитата: bhagavan від 27.01.2011, 13:05:44 ---найсмішніше місце з опису всім відомого фільму :)

та й шо там фільму - беззсмертного художнього твору

--- End quote ---

я теж його пару раз перечитав перед тим як кіно побачив...

але в питаннях виховання молоді то не саме страшне питання.. гірше те що:

1. хто з не-старперів скаже де і коли орудували сталкери?
2. скільки бойових мистецтв знав Шерлок Холмс?

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 27.01.2011, 13:28:38 ---1. хто з не-старперів скаже де і коли орудували сталкери?
2. скільки бойових мистецтв знав Шерлок Холмс?

--- End quote ---
1.Ти про Тарковського/Стругацьких? Ну вообще то Сталкер це англійський термін і він досить поширений.
2. Ха, я й сам непомню. Зате помню що він любив побавитися наркотою. І в загальних поняттях(те що непотрібно було йому для роботи) був незнаючий як дитина.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 27.01.2011, 13:33:19 ---1.Ти про Тарковського/Стругацьких? Ну вообще то Сталкер це англійський термін і він досить поширений.
2. Ха, я й сам непомню. Зате помню що він любив побавитися наркотою. І в загальних поняттях(те що непотрібно було йому для роботи) був незнаючий як дитина.

--- End quote ---

Происходит от англ. stalker, от to stalk «преследовать крадучись». Впервые использовано Аркадием и Борисом Стругацкими в повести «Пикник на обочине» (1972) (c)wiki... принаймні в розумінні людської діяльності...

а по 2му пункту, то після блін фільма чаке курить в углу... а, доречі, радянський фільм признаний в англії як найкраща екранізація і як найкраще відтворення образу.. зато ніразу не блокбастер...

Andrizzio:
по темі - завжди його дивлюся коли показують  :)
Дописано : 27.01.2011, 15:06:59
--- Цитата: Erazel I-st від 27.01.2011, 10:08:13 --- А ну хто догадається що це за фільм? Бхагаван і СС - мовчіть. СТечкін, теж можеш помовчати, бо я догадуюсь що ти ітак знаєш що це за кіно.

--- End quote ---

а решту шо всі тупі по твоєму. От женюх

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version