ТехМайданчик > Ровери

Таблиця розмірів коліс

<< < (2/3) > >>

xlibes:
Два перші стовпчики (чорним кольором), то маркування шин двома різними стандартами,
а два червоних то довжина колеса у дюймах і сантиметрах для двох метричних одиниць, миль і кілометрів відповідно.

У моєму випадку була позиція друга знизу у правій частині таблиці: маркування шини 700х35С,
а довжину мені в одометрі треба було вказати у міліметрах, то я до позиції 218 додав нуля - 2180мм.

І все!

Dreamland:

--- Цитата: bhagavan від 02.04.2008, 10:51:10 ---
--- Цитата: Dreamland від 01.04.2008, 17:37:56 --- 3 цифр то вводимо їх, якщо 4 то добавляємо в кінець 0 (ввід довжини колеса в міліметрах)

--- End quote ---

В який кінець? В той шо на початку чи той шо на кінці числа?

--- End quote ---
222 см = 2220 мм

Andy:


а це- для сігми, але погано видно....

xlibes:
От, надибав ще таку табличку:

http://www.harwoodcycles.com/tyre_size.htm

CepKo:
Дякую Xlibes (кста тебе дехто читає як Хлібець  :D думаю що ти так задумав, але то не суть)- єдина табличка де я знайшов свої колеса так от:    54-559         26 x 2.10   (sometimes labelled 26 x 2.00 or 26 x 2.125)
і що мені писати в комп....десь там тема вище було, я хоть не педант, тай взагалі... партійний, але хотілось би щоб всьо було гуд ) або якщо можна покажіть на пальцях принцип утворення того числа, як я віддалено зрозумів це довжина... довжина зовнішньої поверхні ската? тобто тупо в міліметрах її зміряти, нехтуючи протектором? чи там є якась технологія?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version