ТехМайданчик > Спорядження

Допомога у виборі спального мішка

<< < (9/10) > >>

Стечкин:

--- Цитата: Назко від 06.02.2013, 12:17:05 ---Як на мене то непоганим бюджетним варіантом є б\у військовий, правда там вага трохи відчувається і розміри пристойні, але то можна вирішити компресійним мішком або правильним пакуванням. Особисто я купував в Патріоті приблизно (точно непомню бо то було минулої весни) за 250 натовський б\у,  при -5 на хорошому карематі в ньому спати можна, не скажу що комфорт але і не екстрим. + прикупив в Новусі літній варіант вроді за 120, легкий, компактний але в серпні в Карпатах на 1200 м. було прохолодно.

--- End quote ---

для прихильників "Патріота" - це самий звичайний секонд-хенд, тільки ціни вдвічи вищі

купити за 250 грн зношений солдатский спальник з бундеса - ета жєсть!!!
я такий задурно не візьму
Задорожний купив в патріоті пару гамашів за 100 грн - дві лівих...
ще мене агітували купити там австрійский війсковий карімат за 65 грн - мені дешевше іжевский за 100 вийде, тому шо авсрійский я викину після першої поїздки, а іжевскими народ по 20 років користується

цікавить по спальнику:
 1. кіко ж воно то щастє важить?
 2. там шо, в патріоті навіть компресійного мішка за такі гроші не дають? мабуть витягують спальники, а компресійні мішки продають окремо

Назко:
Ну про зношений ти загнув, в нього стан на 5-, і це краще ніж звичайні туристичні, бо там матеріали набагато якісніші і набивка краща, та і за 250 грн ти нормального спальника з комфортом 0 - +5 не купиш.

Стечкин:

--- Цитата: Назко від 10.04.2013, 20:34:16 ---Ну про зношений ти загнув, в нього стан на 5-, і це краще ніж звичайні туристичні, бо там матеріали набагато якісніші і набивка краща, та і за 250 грн ти нормального спальника з комфортом 0 - +5 не купиш.

--- End quote ---

попрошу оголосити вагу і наявність компресійного мішка

Стечкин:

--- Цитата: Назко від 10.04.2013, 20:34:16 ---Ну про зношений ти загнув, в нього стан на 5-, і це краще ніж звичайні туристичні, бо там матеріали набагато якісніші і набивка краща, та і за 250 грн ти нормального спальника з комфортом 0 - +5 не купиш.

--- End quote ---

оскільки щасливий власник списаного з бундесферу спальника замовчує його ТТХ, візьму на себе сміливість оголосити цю інфу, незважаючи на ризик розкриття війскової таємниці НАТО...

1. важить це щастя поза 2 кг - це сухе і чисте. я мав аналогічний по теплу Ханнах Байкер - 1кг - це самий звичайний спальник, а можна і легший знайти
2. компресійного мішка там мабуть таки не передбачено і займає воно об"єм літрів на 25
3. "це краще ніж звичайні туристичні, бо там матеріали набагато якісніші і набивка краща," - це так само правда, як то що солдатськи черевики з секонду кращі від альпіністских черевиків за пару тисяч євро
"кращі матеріали" - самий дешевий наповнювач. той спальник дійсно невбиваємий, його хоч кожен день можна прати. спальник з магазину (але не з Новуса) потребує відповідних умов зберігання і має обмежений ресурс експлуатації
4. "стан 5-"  - але ж з смітника... Німаки ж не дурні свою територію загаджувати, вот і вивозять в Україну
5.  за бундес 250 грн, за новус 120. в сумі 370, трохи докласти і стало би на шось людське, але ж скупий платить двічи. Якщо ще сам думати не хоче, а слухає продавців з "патріота" - ті запросто скажуть шо їх страйбольний привід кращий від калаша
6. "та і за 250 грн ти нормального спальника з комфортом 0 - +5 не купиш" - Точно, не куплю. Можу продати зроблений в Британії до -9 і навіть не солдатский, а туристичний, і в комплекті з компресійним мішком, і новий, і легший в 1,5 рази
7. я вже років 30 туризмом займаюся, може таки знаю, чому варто купувати якісне спорядження?

Andrizzio:
а про велокомпоненти Олексій говорить навпаки  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version