Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

агресивний Еразел

(1/4) > >>

Стечкин:
мене сьогодні знов Еразел набив - це вже починає входити в традицію :(

сьогодні біля десятої ранку йду собі до народного суду на Котляревського - відповідати за наслідки своїх сексуальних дій:(
на перехресті Чорновіла і тої вулиці, що від вокзалу, стоїть Еразел і втикає за дівками, роззявивши писка.
я дружнью плескаю його по могутньому плечі, маючи намір привітатися і розказати сумну історію свого життя, моралью якої є що дівки по-любе, рано чи пізно , доведуть до суми і до тюрми.
Еразел, дуже невдоволений, шо я перервав акт його ментальної ..... якоїсь студентки, починає мене натурально ......., причому з особливою жорстокістю і цинізмом :(
я, звичайно, починаю дуже голосно апелювати до громадскості на предмет того шо вбивають останнього в Україні хлібороба.
народу все ....... і процес мого ізбієнія успішно триває.
нарешті якась студентка, що прогулювала пітбуля, просить Еразела поскорше мене добити, жобись я не травмував своїми дурними криками ніжну психику її собаки.
оскільки студентка була в короткій спідниці, Еразел втратив пильність і я втік.


читай правила, ще раз повториться, буде видалятися тема без попередження...
3.7 Писати повідомлення, що:
 - містять ненормативну (вульгарну) лексику(як відкрито так і приховано) і помітно знижують культуру мовлення;


Andrizzio:
я плачу  :D :D

Erazel I-st:
Стечін, що ти тут травиш. Ну стукнув я тебе пару раз,  нічого було мої роздуми переривати, я тоді сильно злюсь.

Vadila:
стєчкін,купи собі електрошокер

Andrizzio:

--- Цитата: Vadila від 25.12.2010, 09:46:21 ---стєчкін,купи собі електрошокер

--- End quote ---

для Еразеля треба ЕРОшокер  :laugh: :laugh:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version