Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Стабілізатор для відеозйомки з велосипеда

<< < (2/4) > >>

A.F.C.:
Вібрації від руля гасяться по мех. з другої схеми.  Знімати матрасні поїдки не дуже цікаво, тай при потребі взагалі можна закріпити камеру намертво на рулі і буде цілком достатньо стабілізації що вмонтована в фотіку/камері). Такий Мех. виправдовує себе, коли тре зняти динамічний сюжет, не знаю як правильно класифікуються дисципліни, але ж є набагато екстримальніші способи катання. Наприклад, при швидкому повороті велосипед досить сильно буде відхилятись від вертикалі і якщо "зафіксувати" площину право/ліво то відповідно при відтворенні на зображенні буде постійно "гуляти" горизонт, аналогічно положення вперед/назад  при наїзді на перешкоду, камера буде знімати небо. Тай самий кадр від того тільки виграє, бо природніше дивиться через те, що людина звикла бачити саме так.... Ви ж коли головою трошки крутите то очі всерівно тримають горизон? на рахунок розмірів конструції, то думаю, що вона не буде великого розміру()прибл10-10-10см, я навіть згадав що маю дуже підходяще кріплення для того діла... П.С.  ця тема не створена для того, щоб обговорити доцільність того пристрою, а для самого створення.

arhont:
Може й ти правий,проте не знаю чи хтось буде екстремально ганяти з такою байдою.Щодо амортизації так і не зрозумів того принципу  *dontknow*
Я зараз намагаюся зробити приспособу для кріплення кпк на руль,але щоб можна було їздити по сходах,а він того не відчував

A.F.C.:
О то ти взявся за ще серйознішу справу ніж ми!)
Дописано : 23.12.2010, 21:01:00та не буде та байда така велика...) то тільки схема так виглядає. Друга схема вималювалась коли я нагадав, як колись... на уроці фізики вчитель зчепив дві вилки вставив туди сірник і повісив то всьо на горлишко бутилки...(мож колись таке бачив?) малюнок

arhont:
було-було таке,тож пам"ятаю.доречі оці ободки шо на схемах можна зробити повідрізавши куски труб санвузлів

A.F.C.:
про труби також думав, але алюмінєві.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version