Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Стабілізатор для відеозйомки з велосипеда

<< < (3/4) > >>

arhont:
в мене щось таке вийшло,може вам чимось допоможе


[вкладення вилучене Адміністратором]

Erazel I-st:

--- Цитата: arhont від 23.12.2010, 20:53:28 ---Може й ти правий,проте не знаю чи хтось буде екстремально ганяти з такою байдою.

--- End quote ---
А хто тут з самим великим шилом в заду? Звісно я. Мені щось засіло велике шило на рахунок зробити класні зйомки на контрах.
А що до вертикальної тряски передаваємої через руль то в відеоредакторах є всякі плагіни для усунення вібрацій зображення.
І також треба забрати шарнір обертанна в горизонтальній осі. А то на велосипеді камера буде крутитися в різні сторони. І кріпити тоді не до руля, а до рами. В такому випадку буде найбільша стабільність зображення.

Буде вільний час то куплю штук 10 малих підшипників пару кусків труб і попробую спаяти(ну не зваркою ж то все скріплювати) ту байду.
Доречі, пофлудив на форумах по тому стедікаму. кажуть що зрівноважувати верх і низ треба щоб небуло ефекту маятника. Бо коли верх легкий а низ дуже важкий(як я хотів робити для стабільності) то система починає хитатися як маятник. А при зрівноважені верху і низу вона стає більш інертна і стабільна.

spirit:
про байду-

тут є моменти з цього ракурсу (дуже круто)- http://www.pinkbike.com/video/165850/

Erazel I-st:
Нє Андрюх, сам вози таку дуру на шоломі. Воно мені шию зверне нафіг.

Vadila:

--- Цитата: Erazel I-st від 24.12.2010, 15:24:28 ---Нє Андрюх, сам вози таку дуру на шоломі. Воно мені шию зверне нафіг.

--- End quote ---


я думаю що ця конструкція набагато легша,чим та,що ви тут придумали,

Чого вона тобі голову зверне?зранку качаєш шию 3 підходи по 30 раз і потім ти навіт непочуєш тої камери.

Тіло-воно само амортизує удари і вібрації,а на рулі як не старайся тряска буде полюбому

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version