Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Правила форуму і реєстраційна угода

<< < (2/7) > >>

bhagavan:
потім постираємо, треба  ж десь тріпатися

xlibes:
Сміх та й годі. Ці правила собі мирно існували від серпня минулого року.
А от тепер засвербіли руки і почали слова шукати невідомі.

В мене при зустрічі невідомого слова у тексті діє отакий алгоритм: шукаю значення, запам"ятовую і заспокоююся, а потім пробую використовувати його у своїй балачці.

Але не біжу шукати автора, щоб сказати що він собі гонить. :)

P.S.  То всьо потім тре буде потерти.

Zombie [Coffe]:

--- Цитата: bhagavan від 23.03.2008, 11:37:31 ---Cre@tiVe, ти виступаєш не в тій ваговій категорії, на шо ти сподіваєшся ;)?

--- End quote ---

Коли я прочитав передній пост перед зацитованим, то в мене виникла підозра що  Креатіве - камікадзе.
Але брахман був добрий (яким і слід йому бути) і простив дитину.

Н от нарвався би ти, "Креатіве" на якогось пересічного кшатрія - було б тобі тоді непереливки. :)

А я, доречі, тільки позавчора ті правила побачив.

Вован:
Коли я прочитав передній пост перед зацитованим, то в мене виникла підозра що  Креатіве - камікадзе.
Але брахман був добрий (яким і слід йому бути) і простив дитину.
Н от нарвався би ти, "Креатіве" на якогось пересічного кшатрія - було б тобі тоді непереливки. :)
А я, доречі, тільки позавчора ті правила побачив.
[/quote]


Чому це я камікадзе. Я висловлюю свою думку, а якщо хтось з нею не зхідний хай висловить це у письмовій формі. За що брах..... мене має прощати. Я бл... щось неправильно написав? Чи тут зібралися самі розумні і ерудовані байкери тернополя!!!!  :D

xlibes:
Пропоную перестати сваритися і пускати слину, бо то довго і нудно може тривати і нічого доброго з того не виходить.
А надалі якщо будуть труднощі чи непорозуміння, то просто звертатися за роз"ясненнями до інших учасників форуму.
Ніби конструктивно?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version