Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Правила форуму і реєстраційна угода

<< < (5/7) > >>

Erazel I-st:
Я ж не казав що він тупий.ПРосто каже що Славко у нас бере не мозгами а художнім талантом, да собсно як і ти. Хоча ти скоріше цинізмом  :D .

Сім самураїв:

--- Цитата: erazel від 26.03.2008, 12:02:16 ---Я ж не казав що він тупий.ПРосто каже що Славко у нас бере не мозгами а художнім талантом, да собсно як і ти. Хоча ти скоріше цинізмом  :D .

--- End quote ---
то, виходить, я тупий і бездарний цинік?:) дякую..

Віталько:

--- Цитата: Сім самураїв від 26.03.2008, 12:17:21 ---
--- Цитата: erazel від 26.03.2008, 12:02:16 ---Я ж не казав що він тупий.ПРосто каже що Славко у нас бере не мозгами а художнім талантом, да собсно як і ти. Хоча ти скоріше цинізмом  :D .

--- End quote ---
то, виходить, я тупий і бездарний цинік?:) дякую..

--- End quote ---

Ну топий не тупий, не мені судити, а безнадійний то точно :) ::)

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 26.03.2008, 12:17:21 ---то, виходить, я тупий і бездарний цинік?:) дякую..

--- End quote ---
Та ні, ти просто цинік. Точніше художньо обдарований цинік.  :D .

Zombie [Coffe]:
Ой читав і реготався.
Ну і як зажди за крайнього взяли найбеззахиснішого - Славка.  Чого-чого а такого я вже зовсім не сподівався. Славкові зараз знову відбріхуватися на всі боки.
Еразель, так не можна, -  треба бути толерантнішим. Славко на цьому форумі певно самий розумний - просто скромний. Він не завжди розтлумачує всю глибину своєї думки. Це вам не Ромко, що вважає своїм обов’язком, після того як Самураї когось закидають банановими шкірками, бідолагу витягнути з багнюки, розтлумачити все і по полочках розкласти, абсолютно не зважаючи на наявність будь якої іншої думки, судження твердження в розтоптаного індивіда.  А Славко, як справжній вихователь, рахується з будь-якою , навіть із самою еразелово-абсурдною думкою. ґґґ

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version