Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Скорострільна камера

<< < (2/4) > >>

Вован:
Якщо тебе так цікавить швидкісна фото зйомка, то зверни увагу на Nikon D3
http://vkontakte.ru/video9328718_153200617
Але сумніваюсь що він БАГАТЬОМ по кишені....

Erazel I-st:
Та, Кенон 7Д теж стріляє в 8-10 фпс. Доречі була дурка взяти 7Д із-за цієї скорострільності. Думав на дьортах і вильотах нас фоткати. Але Андріціо переубідив, сказав що я ітак інших буду знімати, а не себе. Так що персонально мені з того фотіка толку мало буде. От я і збився.
 Але то скоростільне фото, у відео ітак кадрів більше,  а ці два апарата взагалі як кулемети відео знімають. Таке відео зняв і все видно буде, кожен рух  8) . Чесно кажучи якби десь найшов того нікона Р100 за баксів 200 б.у.шного то може б нашкріб і взяв би як допоміжний фотік.
 З.І. Доречі про матрицю. Якась така фігня що зараз майже всі фотіки зараз з матрицями 1/2-1/2,7. Чогось майже нема з 1/1,8, щезли  :(.

Вован:
Та мильничок майже взагалі не має з такою матрицею, один хороший притедент це Кенон серії G

A.F.C.:
Якщо потрібна швидкісна фотозйомка то придивись до SONY DSC HX-1, класний компакт, в якому є багато всяких хороших примочок. Наприклад: є ручне керування параметрів зйомки, фото 10 кадрів в секунду, ХД відео, 20 кратний зум(причому досить непогана різкість), оптичний стаб, режим фотозйомки панорам, робить фото в режимі розширеного динамічного діапазону, визначення лиця в кадрі + реагує на посмішку(пробували якось.. прикольно...). Сам мацав його, тож можу з впевненістю сказати що апарат дійсно хороший, так по шумах від дзеркалки він відстає, але якість фоток(різкість і кольори) мені сподобалась. Тай не думаю, що людина яка купує апарат такого класу збирається друкувати свої шедеври в великому форматі, так шо порівнювати якість картинки трохи недоречно. Короч сам такий хочу, хоча і маю дзеркалку і непогані об"єктиви. Якби та соня ще мала б захист від пилу і вологи то був і деальний варіант для подорожей.

arhont:
Особисто мені більше сподобався Fuji HS10.І 1000fps має,і 30!!!!! кратний зум,механічний об"єктив,батарейки АА (навідміну від Р100)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version