Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Скорострільна камера

<< < (3/4) > >>

xlibes:
Не лише одна скорострільність має відношення до того, що буде видно кожен рух і всі деталі.
Може елементарно не вистачити освітлення і все піде лісом.
Тре знімати вдень і в ясну погоду, хоча б.

А дзеркалки із кулеметною зйомкою не роблять, бо це певно непотрібно і/або дорого.
Уяви ситуацію, коли камера має гарантований ресурс затвора 150 000 - 300 000.
А це я кажу про топові моделі. Для відео цього явно не вистачить надовго.
І знімати 10-12 мегапіксельні кадри із такою швидкістю не вистачить потужності процесора і тривалості роботи батарей.
Та й самого носія інформації буде вистачати на дуже мало.

Просто тут дзеркало і затвор виходять тупо зайвими. Так само як і великий сенсор.

Вже ліпше знімати на цифрову HD-камеру.

Одним словом тут дешево не виходить ніяк. Хіба треба погіршувати деякі вимоги/параметри.

Erazel I-st:
Ну відео у зеркалок до затвора немає відношення. Зараз пішло впровадження зйомки з піднятим затвором. Тобто затвор піднімається на початку і опускається аж в кінці, а кадрування відбуваєтиься силами електроніки(тому змогли ввести відео). Ну це у відео звісно. У фото все по старому можна, а можна й по новому - Life View, типу зйомка не через видошукач, а через екран.

Особисто я націлився на Кенон 550Д. Бо він вже відео нормально знімає. А змінні обєктиви дозволять підбирати оптику суто під свої потреби. Я не такий маніяк як ти чи Ромка, тому й вимоги у мене по скромніше  :)
Дописано : 20.12.2010, 11:13:12
--- Цитата: arhont від 19.12.2010, 18:16:16 ---Особисто мені більше сподобався Fuji HS10.І 1000fps має,і 30!!!!! кратний зум,механічний об"єктив,батарейки АА (навідміну від Р100)

--- End quote ---
Угу, я так глянув - по багатьох параметрах обскакує Нікона в сводній таблиці. Да й оптика змінна.

arhont:
еммм,ну це вже зовсім інша цінова політтика,різниця в два рази.та й об"єктиви дорожчі за весь фот.а якщо ти так хочеш якісне відео можливо краще подивитись на хорошу Full HD відеокамеру?

Erazel I-st:
Думав. Але я не профі. мені зиску з хорошого фотіка з хорошим відео буде набагато більше чим з камери з супермським відео і "прийнятним" фото. Кенон 550д якось більш універсальні в цьому плані. Та й хто ж вас фоткати в лісі буде, як не я  :). Раді цього й хотів брати скорострільний 7Д, але потім подумав що для розкадровок і ХД відео хватить. В ідеалі і там кадри мають получитися  відносно чіткі.

A.F.C.:
так, 550 відео має хороше, Но!!!: "следящий" автофокус в режимі відео не працює,((( а соня має таку функцію. Якщо хочеш подивитись відео і фотки з соньки, то можу тобі якось привезти. В нас вже двоє мають її в тому числі і Андрій.  Переваги у відео, що зняте 550-тим над компактами полягає в тому, що картинка з нього(550-го) більш "кіношна" краще розмив задній план і таким чином більше акцентується увага на головному об"єкті зйомки(за умови використання світлосильних об"єктивів), ну і якість зображення при слабому освітленні  сенсора формату АПСЦ буде дещо вища. Пи. Си. Сергій я тебе не відмовляю і намагаюсь схилити тебе до покупки соньки(ринок не досліджував, можливо є і кращі компакти) але для любителя там є все!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version