Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Фрірайд на санКАХ!

<< < (61/66) > >>

skaz:
спіріт сцука - япацталом  :D :D :D

Макс:

--- Цитата: spirit від 14.03.2011, 21:46:31 --- :D :D :D
клуб знатоків і тут зібрався, підозрюю шо ви вже багато кон поламали і не тільки кон, і навіть не торкаючи до них, а поглядом через фотографію в інтернеті, кашпіровський плакав коли дізнався про ваші можливості

--- End quote ---
ахахаххах полюбасу!!=)))

СтРаЙкеР:
ахаха....шариш.....ріал

Pozitiff:
пацанчіки ви би драгстар перше вламали.. райдери нах... якшо кона гавно ти хто ви даж писати не буду до забанять....

Erazel I-st:

--- Цитата: Pozitiff від 15.03.2011, 23:45:43 ---пацанчіки ви би драгстар перше вламали.. райдери нах... якшо кона гавно ти хто ви даж писати не буду до забанять....

--- End quote ---
А доречі, ти і вони поламають якусь раму набагато швидше чим спіріт, ось такий парадокс  8)
 Тут діло в чому, спіріт катає більш технічно, а при технічному катанні без дропів на плоскість і т.д. техніка живе довго і щасливо. А ось при частих помилках і грубому катанні без особливої техніки то "залізо" починає "зношуватися"(собсно з таким розрахунком я колись брав РМ, бо навиків немав взгалі, а думав що буду катати агресивно, ось і взяв раму яка точно мала б прощати мені більшість помилок) тому у "молодьожі" рама "поламається" набагато швидше чим в спіріта. Ну й в тебе собсно теж, бо ви з спірітом представляєте два кардинально різні стилі катання - Андрій технічно і швидко, а ти більше до дропів і плоскачів тяжієш.
 А те що в спіріта кона тріснута - ну так згадай після кого вона йому досталась. Правда походу ти Славка вже не застав, та й я собсно маже теж. Але як я поняв по розповідях то зараз ти його "неліцензійна копія", як в Котляревського "на всеє зле проворний, завзятійший від всіх бурлак". По розповідях то в Тернополі нема таких сходів і дропів з яких він би не спробувах скочити, походу він був першопроходцем всіх сходів в Тернополі  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version