EXTREME > Фрірайд, Дьорт

North Shore (Світу)

(1/6) > >>

ROLLIN:
Виставляю фоти шоб народ мав уяву шо то нефутбольні ворота.

Знаєте шо яхочу сказати ..мм.. тре подумати







 


 

 



Потім ше викладу,бо як тут я бачу форум взагалі ніхто недивиться...отстой чи шо? :)
 

Erazel I-st:
Уважно подивись свої фото. Я чув, та й тут таки пересвідчився, що шори роблять в основному для подолання перешкод, типу якшо є траса і поперек неї дерево, то щоб не робити обїзд, через нього будують шор. Ізначально шори виникли в британській колумбії. Там досить гісті ліси ,і багато буреломів. І  щоб мати змогу кататися в лісі, місцеві райдери почали будувати через впаші дерева шори.

ROLLIN:
Шо ти Чешиш ,в знає скіки в Британії було і ше є колоній?
Шори виникли не від байка ,а від того шо коли в Канаді люди підіймались на гору
то йти вверх було більш менш легко(багато повалених старих дерев було)
А в низ вже тяжкіше і будували собі стежки з дерева (норт шору) а потім вже коли в 80 байк почав роздуплятись і тоді вже почали на них катати!

Erazel I-st:

--- Цитата: ROLLIN від 14.03.2008, 08:41:15 ---Шо ти Чешиш ,в знає скіки в Британії було і ше є колоній?

--- End quote ---
Британська Колумбія це географічна назва місцевості.
 Та меньше з тим. Я до чого вів, будувати шори на чистому місці то помоєму марна трата часу. Краще б їх будувати де вони ДІЙСНО необхідні, хоча здається у нас таких місць нема. А марна трата часу бо віддача мала, ви один шор буде будувати днів 3-4, якшо небільше. А тепер сам прикинь скільки ви б зробили за 4 дня всього іншого  ;).

Cyrax:
У нас ще цілий рік впереді, так що часу є троха ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version