Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Викрадення велосипедів!!!

<< < (2/4) > >>

wuwuzange:

--- Цитата: Юра від 19.09.2010, 22:16:05 ---ха-ха..а на допомогу залізній людині прийдей спайдермен,хенкох,бетмен..))) і звичайно ЧеЛОвеК-ВеЛасиПЕд..)))
 :D :D

--- End quote ---
а ти, Юра, як завжди "оРИГІнальний"  :D :D :D :D :D :D :D

Ratamahatta:

--- Цитата: wuwuzange від 19.09.2010, 22:07:55 ---а ви ше не курите??? тоді ми йдемо до вас!!!!

--- End quote ---

ТИ певно явно куриш  щось цыкаве , влучно прыколи стрыляэеш по темах!!! :D

wuwuzange:

--- Цитата: Ratamahatta від 19.09.2010, 22:21:31 ---ТИ певно явно куриш  щось цыкаве , влучно прыколи стрыляэеш по темах!!! :D

--- End quote ---
а ви вже точно курнули, якшо ти ТАМ тоже був!  ::)

Юра:
о доречі, їхав я сьогодні додому в 12.55 і не встигав, бо треба було до 12.58 бути вдома срочно, а додому ше було 5 км..
я дуже сильно розчарувався...(( але мені на допомогу прийшов ЧеЛОвеК-ВеЛасиПЕд і дав мені надзвичайні здібності, то я додому доїхав за 2 хв..))
але нажаль,як тіки стукнола 12 година,всі мої здібності зникли..)
але попри це я дякую ЧеЛОвеК-ВеЛасиПЕд за то шо допоміг  :'(



 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

teodor4ik:

--- Цитата: Andre від 19.09.2010, 21:57:15 ---... якщо жодна з вищеописаних функцій не допомогла - у власника на пульті є червона кнопка, яка просто підриває нафік фтопку велик з викрадачем :)
найважче буде дістати динаміт.

і головне самому не попастись :D але то всьо технічно можна звести до мінімуму.

--- End quote ---

є простіший варіант, але тра глагол поміняти на стару трубу з крепом і сідло з дзюрою по середині(є такі).

і робимо як на картинці (сам малював).
Дописано : 20.09.2010, 09:34:36перед використанням чеку винути, і не забути поставити назад перед поїздкою.  :)

[вкладення вилучене Адміністратором]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version