Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Що дешевше купити готове колесо чи...

<< < (3/4) > >>

Ratamahatta:

--- Цитата: peppermint від 13.09.2010, 15:19:43 ---Є бажання   купити нове заднє колесо. І щоби обід був конусний. В тих фірмах багаточисельних ,в моделях да і у всьому іншому взагалі не шарю. Знаючі люди радили подвійний обід і конусообразний. Але цікавить питання що дешевше - кпуити готове вск колесо. Чи сожливо купити окремо обід, шприхи, каретку і заплатит пару рублів комусь щоби це все докупи зібрали ????

--- End quote ---

якщо хоч завжди мати 8 бери на ринку готове колесо, але всеодно нести до майстра (який при натяжці буде матюкати тебе огогоооо (Володя навпроти ельдорадо)) , якщо хоч мати не завжди 8 бери або все окремо або в зборі но з кращіх компоненті (влетиш  :D :D :D :D)  мені наприклад переднє колесо обійшлось прибл 780 грн але не жалію бо колесо тримається  супер і то сам зібрав, питання одне якщо ти їздеш помірно без всяких ..... то мож взяти на ринку 8 будуть але тре змиритись з тим або в магазині до 250-300 грн . що суттєво відрізняється від базарного ге...!

Юра:

--- Цитата: Стечкин від 13.09.2010, 19:40:53 ---якщо топікстартер не забере - викладу фото

--- End quote ---

ок..якщо він не бере,кинь мені фотку..підійде...тоді чекай мене на вихідних в Тернополі

Vintage:
В будь-якому випадку купити все окремо та скласти у єдиний виріб власноруч - дешевше, нормальний обід для колеса вартує в районі від ~ 200грн, далі обираєш втулку (сама відповідальна річ за накат в парі з покришкою) ~ від 50 до 250грн + шприхи (за них точно не знаю).
 Якщо реально треба зекономити, то б/к і то без варіантів!

Erazel I-st:

--- Цитата: Вован від 13.09.2010, 19:35:39 ---Тед собі гонить, а ти тут розпинаєшся))))

--- End quote ---
Ти явно переоцінюєш його інтелектуальні здібності.

teodor4ik:

--- Цитата: Вован від 13.09.2010, 19:35:39 ---Тед собі гонить, а ти тут розпинаєшся))))

--- End quote ---
кагбе то шо толкають на базарі і норм. колесо, то різні речі. і профіль до якості ніяк не співвідноситься... профіль може буте плоский з виду, але бути 5-7 камеркою непробиваємою... а може бути базарна трапеція(та шо конус), до самої сраки.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version