Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Що дешевше купити готове колесо чи...

(1/4) > >>

peppermint:
Є бажання   купити нове заднє колесо. І щоби обід був конусний. В тих фірмах багаточисельних ,в моделях да і у всьому іншому взагалі не шарю. Знаючі люди радили подвійний обід і конусообразний. Але цікавить питання що дешевше - кпуити готове вск колесо. Чи сожливо купити окремо обід, шприхи, каретку і заплатит пару рублів комусь щоби це все докупи зібрали ????

teodor4ik:

--- Цитата: peppermint від 13.09.2010, 15:19:43 ---Є бажання   купити нове заднє колесо. І щоби обід був конусний. В тих фірмах багаточисельних ,в моделях да і у всьому іншому взагалі не шарю. Знаючі люди радили подвійний обід і конусообразний. Але цікавить питання що дешевше - кпуити готове вск колесо. Чи сожливо купити окремо обід, шприхи, каретку і заплатит пару рублів комусь щоби це все докупи зібрали ????

--- End quote ---
залежно шо мати на увазі під словом дешевше... якшо вот вже, то взяти готове... якшо для здоровля та нервів, то збирати..

а шо таке конусний обід? знаю про конусні втулки, но не про обода...

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 13.09.2010, 15:37:56 ---а шо таке конусний обід? знаю про конусні втулки, но не про обода...

--- End quote ---
Багатокамерний. Такі як в "україни" обода плоскі, бо нема додтакових камер. Укріплені ж обола ж , через наявність додаткових камер і ребер жорсткості мають не П-образний профіл а більше скруглений

Стечкин:
оскільки я по-любе барига, можу продати бк колесо 26" с подвійним ободом за 50 грн.
пиши, як цікавить

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 13.09.2010, 15:50:38 --- Багатокамерний. Такі як в "україни" обода плоскі, бо нема додтакових камер. Укріплені ж обола ж , через наявність додаткових камер і ребер жорсткості мають не П-образний профіл а більше скруглений

--- End quote ---
а де туть конус?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version