Загальний > Здоров'я

Кого-небудь хапають корчі після покатушок

<< < (2/4) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: helga lemberg від 03.08.2010, 16:42:42 ---...При цьому відбувається згущення крові й зниження рівня хлоридів у ній, що, у свою чергу, приводить до розвитку судорожної хвороби...
--- End quote ---
висновок... пити воду з високою мінералізацією... зара в сільпо продається водичка "есентуки-17 (4)" одна склянка в день при нормальних нагрузках, чи дві при високих і ти огерочок...

Сім самураїв:
поки цю тему не побачив Корак,  авторитетно стверджую - від перенапруження.

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 03.08.2010, 17:13:45 --- авторитетно стверджую - від перенапруження.

--- End quote ---
Нє, блін, він лежання на дівані.Та ясен хрін що від навантаження. Питання в тому що було основним фактором. Від перенавантаження мязи просто болять, а от до корчів мало призвести ще щось, гадаю все ж досить неправильна посадка, що призвело до неприроднього наванатаження на мязи.

Neoni:
напевно всі вже знають на якій висоті сідла я ганяю. От що я скажу: 1 - треба привикати якщо хочете їздити весь час на низькому сідлі.
2 - підніматись весь час коли чуєте нагрузку.
п.с.: якщо зразу всістись на низьке сідло і прочухавши десь зо 20 км, якщо присісти і 5 хв посидіти так то потім треба щоб хтось вас піднімав :D

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 03.08.2010, 18:25:15 ---Нє, блін, він лежання на дівані.Та ясен хрін що від навантаження. Питання в тому що було основним фактором. Від перенавантаження мязи просто болять, а от до корчів мало призвести ще щось, гадаю все ж досить неправильна посадка, що призвело до неприроднього наванатаження на мязи.

--- End quote ---
і від лежання в тому числі, до речі. судоми можуть хапати і від зміни температури

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version