Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: ножі туристичні

<< < (2/4) > >>

Стечкин:

--- Цитата: Zombie від 31.07.2010, 14:23:04 ---3-ій ніж НЕтиповий стропоріз. Використання його в екстремальних ситуаціях бачиться мені проблематичним. Хоча от з парашутом не стрибав. Парашутистів  певне спеціально тренують швидко розкривати складені стропорізи. (Жарт, хто не зрозумів).

Незрозуміло чому це хліборобу-українцю  слово потрібно перше формулювати російською,а потім намагатися перекласти на  українську. Взагалі-то  в в слові стропоріз - російської мови і близько не стояло. Стропа - strop - a strip of rope. Різати - різнити, різьбити, різець, різник - українське слово. Це росіяни його в нас позичили.


--- End quote ---

чуєш, сонечко, ти взагалі колись стропорез бачив?

так той стропорез, що входить в спорядження парашутиста - складаний.

ти на форму клинка би подивився спочатку, а потім писав, що в Червоній армії заняття з парашутно-десантної підготовки проводилися українською мовою.
а не совісно мої пости терти?


Мальцев Олександр:

Номерний стропоріз радянської армії
Дописано : 31.07.2010, 15:58:47Напиши дисертацію на тему: "Залежність мови проведення занять з парашутно-десантної підготовки в радянській армії від форми клинка стропоріза".

Стечкин:
бач, яка проблема: я служив в авіації і бачив, які стропорєзи були в пілотів МіГів.
типу щось таке: http://www.afgan.od.ua/forum/index.php?showtopic=381

но вже точно не то чудо, що ти нарив в інтернеті. До речі, ті ножі були недосконалими і їх намагалися на щось замінити.

назву "стропорез" кляті москалі не могли вкрасти в бідних українців просто тому, що перші парашутисти як росіяни, так і українці розмовляли російскою мовою...
в УПА хіба були повітряно-десантні підрозділи і авіація?


Дописано : 01.08.2010, 00:21:04http://ru.wikipedia.org/wiki/Стропорез

mlad:
Стопоріз (Для Андріцціо) дійсно призначений для швидкого перерізання шнурів тобто строп (парашутних)... В теперішньому розумінні все зводиться до типу заточки клинка... Ножі для дайвінга (для інших), дійсно, отримали відповідний тип заточки клинка з одної сторони оскільки під водою, в теперішній час, більше шансів заплутатись в сітках під час занурення...

Чи має зміст в ножі з "стропорізною" заточкою - наврят... Маючи досвід в скелелазінні, туризмі, (занурюватись не доводилось) можу констатувати наступне - як бонус до ножа ніби непогано, однак потреби в перерізанні шнура в мене не було... І як висновок - нафіг потрібна та заточка... Краще визначитись в формі клинка, якшо вже пішла така мова, а також в типу заточки, в залежності від застосування...

От моя мрія - кукрі... Для тривалої подорожі краще нема... Можна і дрова наколоти і м"ясце нарізати )))...
Шкода шо воно дороге...
Наразі користуюсь китайцем, тип клинка танто... Сталь погана, ціна низька, практичне застосування максимальне... Маю ще "Кизляр", заточка: "Клинок с выпуклыми (линзовидными) спусками. Клинок особой прочности при рубящих ударах"...
однак ковбаску ним не так просто рівно порізати )))
Так шо простій складний ніж (бажано кліпер) набагато корисніший ніж специфічний дорогий...

wuwuzange:

--- Цитата: mlad від 01.08.2010, 01:14:59 ---Стопоріз (Для Андріцціо) дійсно призначений для швидкого перерізання шнурів тобто строп (парашутних)... В теперішньому розумінні все зводиться до типу заточки клинка... Ножі для дайвінга (для інших), дійсно, отримали відповідний тип заточки клинка з одної сторони оскільки під водою, в теперішній час, більше шансів заплутатись в сітках під час занурення...

Чи має зміст в ножі з "стропорізною" заточкою - наврят... Маючи досвід в скелелазінні, туризмі, (занурюватись не доводилось) можу констатувати наступне - як бонус до ножа ніби непогано, однак потреби в перерізанні шнура в мене не було... І як висновок - нафіг потрібна та заточка... Краще визначитись в формі клинка, якшо вже пішла така мова, а також в типу заточки, в залежності від застосування...

От моя мрія - кукрі... Для тривалої подорожі краще нема... Можна і дрова наколоти і м"ясце нарізати )))...
Шкода шо воно дороге...
Наразі користуюсь китайцем, тип клинка танто... Сталь погана, ціна низька, практичне застосування максимальне... Маю ще "Кизляр", заточка: "Клинок с выпуклыми (линзовидными) спусками. Клинок особой прочности при рубящих ударах"...
однак ковбаску ним не так просто рівно порізати )))
Так шо простій складний ніж (бажано кліпер) набагато корисніший ніж специфічний дорогий...


--- End quote ---
млад, вистав навпроти назв тих ножів , що ти описав, їх зображення.
бо хочу собі шось купити для подорожей, але не шарю ніц.  ::)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version