Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: ножі туристичні

<< < (3/4) > >>

Мальцев Олександр:

--- Цитата: Стечкин від 01.08.2010, 00:16:13 ---бач, яка проблема: я служив в авіації і бачив, які стропорєзи були в пілотів МіГів.
типу щось таке: http://www.afgan.od.ua/forum/index.php?showtopic=381

но вже точно не то чудо, що ти нарив в інтернеті. До речі, ті ножі були недосконалими і їх намагалися на щось замінити.
--- End quote ---
так на "чудо" і замінили.


--- Цитата: Стечкин від 01.08.2010, 00:16:13 ---назву "стропорез" кляті москалі не могли вкрасти в бідних українців просто тому, що перші парашутисти як росіяни, так і українці розмовляли російскою мовою...
--- End quote ---
Я цього і не стверджував. Читай уважніше, що я пишу.
Крім того перші парашутисти розмовляли французькою.


Дописано : 01.08.2010, 00:21:04http://ru.wikipedia.org/wiki/Стропорез
[/quote]

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%BE%D1%80
Дописано : 01.08.2010, 09:15:25Під час сплаву дуже багато шансів залетіти  в мотки старої лєски, в сіть або ще в якесь гівно. Отже стропоріз є необхідним. Але навіть не уявляю, щоб він був складений.
Має бути прямий і з округлим кінцем щоб ще й не покалічитись.

Стечкин:

--- Цитата: Zombie від 01.08.2010, 09:04:31 --- так на "чудо" і замінили.
Я цього і не стверджував. Читай уважніше, що я пишу.
Крім того перші парашутисти розмовляли французькою.

Під час сплаву дуже багато шансів залетіти  в мотки старої лєски, в сіть або ще в якесь гівно. Отже стропоріз є необхідним. Але навіть не уявляю, щоб він був складений.
Має бути прямий і з округлим кінцем щоб ще й не покалічитись.

--- End quote ---

та ж не на чудо замінили, а чудо замінили на нечудо.
під час війни в німців був складаний стропорєз, в росіян - нескладаний.
нині - навпаки.
я так зрозумів що кляті москалі вкрали в українців слово "стропорез", але не просьок як тим хитрожопим московітам вдалося вкрасти то, що їм належало?
"Читай уважніше, що я пишу. "
вот я пишу:
"в більш широкому розумінні "стропорез" - ніж, призначений для швидкого перерізання шнурів і мотузок.
Є особливо актуальним для тих, хто може в тих мотузках заплутатися і через це загинути.
Використовується водними туристами, дайверами, яхтсменами і тп. " - це я набрехав, чи шо?

Мальцев Олександр:

--- Цитата: Zombie від 31.07.2010, 14:23:04 ---Незрозуміло чому це хліборобу-українцю  слово потрібно перше формулювати російською,а потім намагатися перекласти на  українську. Взагалі-то  в в слові стропоріз - російської мови і близько не стояло. Стропа - strop - a strip of rope. Різати - різнити, різьбити, різець, різник - українське слово. Це росіяни його в нас позичили.

--- End quote ---

Йдеться про слово різати. Я гадав, що це очевидно,  якщо перша частина слова позичена з англійської, то слово цілком вже ніяк українським не назвеш.

в більш широкому розумінні "стропорез" - ніж, призначений для швидкого перерізання шнурів і мотузок.
Є особливо актуальним для тих, хто може в тих мотузках заплутатися і через це загинути.
Використовується водними туристами, дайверами, яхтсменами і тп. " - це я набрехав, чи шо?

Я думаю що ти набрехав що той ніж   ТИПОВИЙ СТОРОПОРІЗ. А щодо того чи то стропоріз взагалі в мене є сумніви до сих пір.

Використання його як стропоріза в екстремальних умовах взагалі не передбачається.
Хотілося би подивитися як хтось буде скидати рукавиці і вікривати його на морозі занімівшими пальцями (Наприклад в горах зимою). Або як під водою навпомацки намацувати  з якої ж то сторони воно відкривається між іншим розмірковуючи як довго ще товктися каскою по дну, і у яку це фігню весло заплуталось, що ніяк не вдається встати. А потім від того що камінням руку прижало до живота виявити що випадково зробив собі харакірі.

Стечкин:

--- Цитата: wuwuzange від 01.08.2010, 01:46:56 ---млад, вистав навпроти назв тих ножів , що ти описав, їх зображення.
бо хочу собі шось купити для подорожей, але не шарю ніц.  ::)

--- End quote ---

зображення в інтернеті :)

для чого конкретно тобі ніж потрібен під час подорожі ?

кукрі - ніж екзотичний, купується для душі.

мені наприклад подобається Кизляр Стрела, але практичної необхідності в ньому нема, і так квартира іграшками захламлена.

якщо не збираєшся наслідувати американського дауна Рембо і бігати по околицях Петриків розмахуючи тесаком з 40-см клинком, то в турподорожі вистачає самого простенького кухонного ножа достатньо довгого, щоб хліб порізати.
тільки чехол на нього зроби, щоб не порізати речі в рюкзаку.
я всеж не втримався і купив собі вчора швейцарський ніж-мультітул - в основному щоб консерви відкривати.

а ще бачив дуже хороший ніж в Віталіка Вахіса, я собі теж такий купив невідомо для якої потреби )))))
справа в тому, що консерви ми відкривали ножем Вінтажа, бо Вахісу і мені шкода було псувати заточку в своїх ножів :)

взагалі, якби тему перенесли в спорядження, я би написав детальніше, бо на ножах таки дещо розуміюся
Дописано : 01.08.2010, 11:22:49
--- Цитата: Zombie від 01.08.2010, 11:04:46 ---Я думаю що ти набрехав що той ніж   ТИПОВИЙ СТОРОПОРІЗ. А щодо того чи то стропоріз взагалі в мене є сумніви до сих пір.

Використання його як стропоріза в екстремальних умовах взагалі не передбачається.
Хотілося би подивитися як хтось буде скидати рукавиці і вікривати його на морозі занімівшими пальцями (Наприклад в горах зимою). Або як під водою навпомацки намацувати  з якої ж то сторони воно відкривається між іншим розмірковуючи як довго ще товктися каскою по дну, і у яку це фігню весло заплуталось, що ніяк не вдається встати. А потім від того що камінням руку прижало до живота виявити що випадково зробив собі харакірі.

--- End quote ---

мабуть не варто далі ділити, хто в кого слово "різати" позичив ?
якщо історики не брешуть - нинішня Росія пішла з території нинішньої України, яка раніше називалася Київська Русь, а Київ - Мать Городов Русских. тільки незрозуміло чого українці називають росіян Старшим Братом, якщо він молодший від свого "молодшого" брата?

той ніж я назвав типовим стропорєзом тому що він призначений тільки для перерізання шнурів, тросів і тп.
ним навіть ковбасу  :( :( :( не порізати.
він не складаний - там же на фото є ножни.


teodor4ik:
якшо тра можу помогти з покупкою бразильских Трамонтін..


--- Цитувати ---Длина общая: 63см.
Длина лезвия: 50см.
Ширина клинка: 5см.
Толщина обуха: 1мм.
Материал клинка: углеродистая сталь SAE 1070.
Твёрдость металла: 55-60ед. HRC.
Материал рукояти: дерево.


--- End quote ---
Дописано : 01.08.2010, 15:38:59http://www.bgopory.com/index.php?idth=4&idn=2498

укр мугузин де їх продають... раньше не замічав...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version