Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Вихвалляння байками шлях до викрадення?

(1/11) > >>

Erazel I-st:
Я от подумав, вот ви всі хвалитися байками. Але ж ця пряма наводка крадіжникам. Ви ж зразу описуєте що на байку стоїть і скільки коштує. Це навіть наводчиків не треба, ви самі все вказуєте. Не забувайте що форум то публічне місце де інформацію може прочитати  ЛЮБИЙ!!!!!!!!!!!!!! . І не гарант що у нього небуде поганих думок. Одне діло хвалитися на якихсоь забугорних форумах, а зовсім інше на наших місцевих, де легко вичислити власника байка. Адже поки ми їздили на більш менш простих байках то ще було не страшно, а о тколи ціна велосипедів включає ноль, і то не один і не два то реально треба вже думати головою.

Erazel I-st:
І ще одне, також не варто описувати конкретні дати і події. А то вон Вєталь вчора одразу роззвиздів що я вертаюсь з рамою. А якби хтось "непотрібний" це прочитав? Де гарантія що мене б не стукнули по голові по дорозі додому. І це добре що хоч не написали куди і коли, і яким транспортом я їду, і в якій кишені в мене гроші. Обреженішими треба бути товариші.

Віталько:
Хіба я перший розпиздів? То раз. І хіба би хось тобі дав по голові де стояли такі троє змерзлих і злих кєнта як ми? А після твоєї рами в тебе навряд було багато грошей ;)

Tiger:
Дана тема напряму всім наголошує.
Всі катаються на гномику з легкою обвіскою.
Еразел нікому не розказує поблічно що він купляє  ;D

Erazel I-st:
Блін, одне діло коли катаєш на команчі, яких десятки ,а інше діло коли на велосипеді ціною в 10-15 таких команчів  :D .

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version