ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій роверик

<< < (6/8) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: worm від 25.07.2010, 13:13:29 ---У РБ є якась моделька за 115 грн.

--- End quote ---
то 422 алівіо... дуже пристойні... раджу поставити на перед, а ззаді пофігу шо ставити, аби хоть якось працювало.

Vadila:
але шось дорого я в неті дешевше знайшов http://www.velostyle.com.ua/index.php?cat=659&sort=&sid=9f4d027706151d6f308b19cbbdb3c0a2&filter_id=12

ніби в р.б такіж самі

teodor4ik:

--- Цитата: Vadila від 25.07.2010, 14:01:54 ---але шось дорого я в неті дешевше знайшов http://www.velostyle.com.ua/index.php?cat=659&sort=&sid=9f4d027706151d6f308b19cbbdb3c0a2&filter_id=12

ніби в р.б такіж самі

--- End quote ---

я не мав на увазі шо брати треба там... я про модельку... :P

Штир:

--- Цитата: teodor4ik від 25.07.2010, 12:38:28 ---а перший часто може стати останнім...
НЕ ПИШИ ДУРНИЦЬ!!! артек це гавно!!! і не нада писати про то шо мерс можна поломати... скорше навпаки ... ТОБІ повезло і взяв запора який ШЕ не поломався... а про зупинку з 37 це круто!!! а ти з 70 тормозити не пробував? Та хрень шо летить в артеках ломається не від жосткості тормозіння, а від виробітки... А про поодинокі випадки... Дійсно... Які дураки платять по парі кілогривень за блатну гідравліку... є ж артек!!! вот це я лоханувся... деори поставив АРТЕК ЖЕ РУЛИТЬ!!!! всьо завтра йду купляти артеки... До речі ти не знаєш чого їх ставлять тільки лєві виробники на бюджетні моделі? я знаю... бо дешеве гавно

--- End quote ---
1. По перше, добирай слова.
2. По друге, тут мова йде про звичайні тормоза (V brake), а не гідравлічні.
3. По третє, ніхто не говорить що ARTEK кращі за DEORE. Мова лише про те, що для не екстремального стилю ARTEK підходять нормально.
4. Четверте, на швидкості 70 різко гальмувати просто неможна.
5. П'яте, якщо слідувати твоїй логіці, тоді будь-хто з тормозами кращими за DEORE, наприклад серія Shimano XTR, може сказати тобі "DEORE - це дешеве г..."

teodor4ik:

--- Цитата: Штир від 25.07.2010, 15:35:14 ---1. По перше, добирай слова.
2. По друге, тут мова йде про звичайні тормоза (V brake), а не гідравлічні.
3. По третє, ніхто не говорить що ARTEK кращі за DEORE. Мова лише про те, що для не екстремального стилю ARTEK підходять нормально.
4. Четверте, на швидкості 70 різко гальмувати просто неможна.
5. П'яте, якщо слідувати твоїй логіці, тоді будь-хто з тормозами кращими за DEORE, наприклад серія Shimano XTR, може сказати тобі "DEORE - це дешеве г..."

--- End quote ---

1. Уважно перечитай свій попередній пост і подумай чому я вживаю те що вживаю...
2. Мова йде про способ зупинки ровера, а не про тип тормозів... можна і тапком клавно тормозити...
3. Якшо ти мав на увазі 2 круга по парку в рік, то погоджусь
4. Ти так собі рішив? може є багато змінних від яких це залежить крім швидкості? в пості мова йшла про то шо зупинка вела з 37км/год це не ознака крутизни тормозів... постав колодки ХТ і любе ге зупинить ровер... але вот скільки раз...
5. не повіриш катаю на алівіо/деор на КК і промакс/ХВЗ на міському... ХТ мав комплект паралелок... важкі і надто різкі... а моя логіка каже шо алівіо/тектро/сд5 то мінімальний рівень для того щоби почувати себе спокійно для КК покотеньок, де можна влетіти так шо не радий будеш... зрештою... якщо життя надоїло не слухай того шо я кажу... це ж маячня...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version