ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій роверик

<< < (5/8) > >>

avalanche:
От і я про це :)

Erazel I-st:

--- Цитата: Штир від 24.07.2010, 17:38:07 --- Це було тоді коли гнав 37 km/h

--- End quote ---
 :laugh: :laugh: :laugh:
А я вот йшов з велосипедом, тут бачу ямка, нажав на тормоза і велосипед в ту ж секунду зупинився як вкопаний. У МЕНЕ КРУТІ ТОРМОЗА  :D
Дописано : 24.07.2010, 20:30:07
--- Цитата: Штир від 24.07.2010, 17:38:07 --- Тоді я "дав по тормозах" обох і успішно зупинився. Було декілько інших випадків у місті, але перелічувати не буду. Ці випадки говорять лише про те, що у тебе гальма були або старі або браковані.

--- End quote ---
Друже, ти ще ніколи не помирав, але ж це не значить що ти безсмертний, правда? Для всього буває перший раз, ДЛЯ ВСЬОГО.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 24.07.2010, 20:28:54 ---Для всього буває перший раз, ДЛЯ ВСЬОГО.

--- End quote ---
а перший часто може стати останнім...


--- Цитата: Штир від 24.07.2010, 17:38:07 ---Пусті розмови, поодинокий випадок не говорить про те що ці гальма погані. Мерси, БМВ також деколи ламаються. Можу додати лише, що я свої гальма декілько разів перевірив дуже жорстоко. Це було тоді коли гнав 37 km/h з гори проти вітру і мені зірвало капелюха з голови. Тоді я "дав по тормозах" обох і успішно зупинився. Було декілько інших випадків у місті, але перелічувати не буду. Ці випадки говорять лише про те, що у тебе гальма були або старі або браковані.

--- End quote ---
НЕ ПИШИ ДУРНИЦЬ!!! артек це гавно!!! і не нада писати про то шо мерс можна поломати... скорше навпаки ... ТОБІ повезло і взяв запора який ШЕ не поломався... а про зупинку з 37 це круто!!! а ти з 70 тормозити не пробував? Та хрень шо летить в артеках ломається не від жосткості тормозіння, а від виробітки... А про поодинокі випадки... Дійсно... Які дураки платять по парі кілогривень за блатну гідравліку... є ж артек!!! вот це я лоханувся... деори поставив АРТЕК ЖЕ РУЛИТЬ!!!! всьо завтра йду купляти артеки... До речі ти не знаєш чого їх ставлять тільки лєві виробники на бюджетні моделі? я знаю... бо дешеве гавно

worm:
Уже налякали .... я з роботи їжджу із пристойної гори, якщо вилетять гальма то спинять аж дерева або глибоченький рів (кутківці, вул. приміська в сторону монако). Так що поділіться яку модель Shimano брати по відношенні ціна якість.
У РБ є якась моделька за 115 грн.
Наперед вдячний  :)

Vadila:
а,так,ті тормоза в Р.б мені подобаються,в мене передні вибряки фірми промакс,тормозять добре,я задоволений,а задні вибряки якісь (не фірмові)але тормозять нічим не гірше за фірмові,просто колодки треба дорожчі купляти

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version