ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій роверик

<< < (3/8) > >>

Andrizzio:

--- Цитата: No Gamer від 16.07.2010, 23:32:57 ---а чим там тормоза погані?

--- End quote ---

в МТБ такі давно не використовуються.
--- Цитата: No Gamer від 17.07.2010, 14:48:16 ---А ще є дискові гідравлічні гальма і вони набагато кращі, то що йому тепер ставити дискові тільки через те що вони ефективніше працюють?  


--- End quote ---

можна, тільки не на цей ровер


Головне катати  :), а буде бажання то буде і шось краще.

Erazel I-st:

--- Цитата: No Gamer від 17.07.2010, 14:48:16 ---А ще є дискові гідравлічні гальма і вони набагато кращі, то що йому тепер ставити дискові тільки через те що вони ефективніше працюють? 

--- End quote ---
Ні, але є термін "необхідний мінімум". Я вважаю що непогані вібряки є таким мінімумом. У друга такі тормоза, у мене колись були вібряки. Зі слів друга йому тих нехватало, а мої вібряки тормозили відчутно краще(типу фізика з розділу напрямків сил чи щось таке). так що поставити нормальні вібряки не так вже й дорого, а в ТЕРОРІЇ мають бути ефективніші.

worm:
Дійшли руки до гальм. Можливо ще б стояли але поламав ручку передніх гальм. Придбав у РБ ручки та  V- brake виробника Аrtek. Якість не дуже але свою  роботу виконують. Хотів брати Shimano але були не в повному комплекті без цієї трубочки Noodle

Як її назвати українською незнаю *dontknow*

Fm:
ну вітаю з апгрейдом, процес тільки почався  :laugh:

teodor4ik:

--- Цитата: Fm від 20.07.2010, 18:21:35 ---ну вітаю з апгрейдом, процес тільки почався  :laugh:

--- End quote ---
я би з артеками не вітав... саме через поломку артеків я вилетів без тормозів на головну... ппц повезло шо не влетів під машину

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version