Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Лого для теми про бани

<< < (3/4) > >>

Сім самураїв:
хто сказав шо це кумедна картинка і хто казав шо нам треба лого для теми про забанених?
Вистачить тащити з інторнетів всіляке гімно і придумувати легенди, як воно нам підходить.
Дописано : 16.07.2010, 17:36:20
--- Цитата: Erazel I-st від 16.07.2010, 17:20:53 ---  Це типу українська локалізація москальського "бояна"? ТРЕМБІТА.

--- End quote ---
ні, Андрійцьо стібався з слова "полка", натякаючи на сауну.
чергове підтвердження мого першого посту в цій темі. хто скільки зможе дати? приймаються гривні, долари, євро, вебмані

skaz:
Валік видихай, видихай  :)

Мальцев Олександр:


Поділився мізками з Еразелом. Тепер жартую як він.

bhagavan:

--- Цитата: Стечкин від 16.07.2010, 20:39:25 ---P.S. я щось не пригадую, яка в тебе колінка боліла, коли ти розписував, як від армії косив. скоро будуть боліти обидві.

--- End quote ---

Пам'ятається, того разу ти просив пробачення за нетаковні випаду в сторону Теодорчика і його здоров'я. То коли ти був щирий - тоді чи сьогодні?

teodor4ik:

--- Цитата: Стечкин від 16.07.2010, 20:39:25 ---вот приїду завтра - там і подивимося, хто кому лоботомію буде робити.....

а то в Інтернеті всі хоробрі :(

короче не забудь памперси, 4-ий розмір може на на тебе налізе - а то некрасиво якось будеш виглядати :(

P.S. я щось не пригадую, яка в тебе колінка боліла, коли ти розписував, як від армії косив. скоро будуть боліти обидві  :) :) :) :) :) :)

--- End quote ---

чим зайвий раз і підтвердив недоцільність пересадки...  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Дописано : 16.07.2010, 22:46:09ромко я ж просив пяту банку в третьому ряду...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version