Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Запитання...)

<< < (5/9) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: No Gamer від 13.07.2010, 23:33:50 ---нє ну я поняв шо спитав фігню але як сказано вище у практично всіх велосипедів є два колеса і передній аморт і т.к. і т.п і якщо слідувати логіці Волотьки то всі вони однакові бо у всіх є колеса, педалки і руль і рама але незважаючи на це вони різні я тому і питаю за ДХ або подібні до нього дисципліни)

--- End quote ---

його слухати вредно... слухати варто поміркованих... набирати багато влом... ЧИТАЙ... я не полінився то все перекласти, будь людиною не полінись почитати... не повіриш наскільки все стане ще гірше ніж ти думаєш :) але зато ти будеш думати в потрібну сторону...

по темі питання: стрибати можна і жесткачі повному... але чи варто? тому і логіка така: "железна"... поки ти не порішиш яка має буди дисципліна (або  не напишеш, як уявляєш то шо будеш робив), то крім флуду нічо не почуєш навіть від мене... вот разель написав про то шо ФР то танки... але насправді може бути лайт ФР (як той ровр шо у Вавана), з таким вписатись в бюджет +- реально... мож подивитись на ровер шо Неоні толкає, не фонтан, але для початку стане, або поймеш шо то не твоє... можу з за буггра шось такого пошукати, але ти ж уточни якого саме.

--- Цитата: Вован від 13.07.2010, 23:41:15 ---ну я повчу вже про твою логіку, якщо пишеш: "з передньою вилкою" :D

--- End quote ---
ну лишись ти людини йому ітак непросто зара :laugh:

avalanche:
я мав на увазі аморт передній, і блін де він то вичитав?

teodor4ik:

--- Цитата: No Gamer від 13.07.2010, 23:03:32 ---мені з переднею вилкою і з дисковими гальмами

--- End quote ---
тут :D
не помню де але десь тута валялась авторська фотошопа ровера з 2ма вилками... зовсім негарно... пропоную виправити на "мені з передньою амортвилкою і людськими діскарями" шоб не підколювали

avalanche:
а ну тепер понятно) в мене від того потоку інформації вже голова розболілася

teodor4ik:

--- Цитата: No Gamer від 14.07.2010, 00:10:58 ---а ну тепер понятно) в мене від того потоку інформації вже голова розболілася

--- End quote ---

--- Цитувати ---не повіриш наскільки все стане ще гірше ніж ти думаєш
--- End quote ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version