Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Запитання...)

<< < (3/9) > >>

Erazel I-st:
Ну якщо спростити то КК то легкісь любою ціною. А ДХ це трішки легкість але більше міцність і зручність на "ковбасні".
 Тому кк це хардтейли з ходом вилок 80-100мм, якщо підвіси то з ходом задньої підвіски теж до 100 мм. Всі компоненти орієнтовані на мінімальну вагу. Сам велосипед орієнтований на швидкість і як наслідок легкість. Середня вага недорогих моделей 13-14 кілограмю. Кут вилки орієнтований на горизонтально рівну поверхню.
 ДХ це підвіси з ходом вилок до 200 мм, і задньої підвіски до 250 мм. Дуже масивні і міцні рами. Вага всього велосипеда від 16(дорожчі моделі) до 22 кілограм. Кути вилок завалені, щоб мати більшу керованість на нахилених поверхнях(спусках).
 Є ще ФріРайд. Це те саме ДХ але не по розмічених трасах а по дикій місцевості. Використовують як підвіси так і хардтейли. Загалом їх стосується все те саме що й ДХ. Просто велосипеди ще більш важкі. так як тут вже питання швидкості не стоїть, а стоїть питання міцності і проходимості.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 13.07.2010, 23:25:18 ---Ну якщо спростити то...

--- End quote ---
спасіба КЕП...
Дописано : 13.07.2010, 23:32:17
--- Цитата: No Gamer від 13.07.2010, 23:24:42 ---я ще вел не купляю, я тіки взнаю шо до чого, а вже потім буду думати

--- End quote ---
доречі.... як варіант можна десь здибатись і поговорити... бо реально впадло кнопок богато товкти...

avalanche:
нє ну я поняв шо спитав фігню але як сказано вище у практично всіх велосипедів є два колеса і передній аморт і т.к. і т.п і якщо слідувати логіці Волотьки то всі вони однакові бо у всіх є колеса, педалки і руль і рама але незважаючи на це вони різні я тому і питаю за ДХ або подібні до нього дисципліни)

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 13.07.2010, 23:30:33 ---спасіба КЕП...

--- End quote ---
Тобі нагадати як має відповідати Капітан?  :D

Вован:

--- Цитата: No Gamer від 13.07.2010, 23:33:50 ---нє ну я поняв шо спитав фігню але як сказано вище у практично всіх велосипедів є два колеса і передній аморт і т.к. і т.п і якщо слідувати логіці Волотьки то всі вони однакові бо у всіх є колеса, педалки і руль і рама але незважаючи на це вони різні я тому і питаю за ДХ або подібні до нього дисципліни)

--- End quote ---

ну я повчу вже про твою логіку, якщо пишеш: "з передньою вилкою" :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version