ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій лісапєдік (Big Daddy)

<< < (2/3) > >>

Big Daddy:

--- Цитата: Fm від 01.07.2010, 10:46:44 ---ну щось аж дуже гарне тут встановити не получиться, шукай щось із дюймових різьбових вилок. до 50-60 грн думаю можна вкластися

--- End quote ---

я знаю, мені не тре аж дуже гарне, вже яке є, навіть якшо воно буде дорожче але шоб мене так не кидало на ямах, не підкажеш де таке можна прикупити?

Erazel I-st:
Я колись на базарі купляв різьбові амортні вилки по 10-12 доларів. Спробуй пройтися по тих будках з велосипедами, може щось і матимуть.

Big Daddy:

--- Цитата: Erazel I-st від 01.07.2010, 12:09:19 ---Я колись на базарі купляв різьбові амортні вилки по 10-12 доларів. Спробуй пройтися по тих будках з велосипедами, може щось і матимуть.

--- End quote ---

мені один майстер казав шо якась з тих ліпших буде від 25$

teodor4ik:

--- Цитата: Big Daddy від 01.07.2010, 12:25:13 ---мені один майстер казав шо якась з тих ліпших буде від 25$

--- End quote ---
я те дам вилко, покатаєш троха... якшо заканає з тебе 60 грн, якшо нє то просто вернеш

Big Daddy:

--- Цитата: teodor4ik від 05.07.2010, 21:37:26 ---я те дам вилко, покатаєш троха... якшо заканає з тебе 60 грн, якшо нє то просто вернеш

--- End quote ---

якесь нормальне те твоє вилко? :)
і ше один мамєнт, дай мені свій номер, а то ти мені всьо обіцяєш, а взяти я нічо не годен

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version