ТехМайданчик > Статті

покотеньки - стилі велотуризму..

(1/1)

teodor4ik:
Стилі велотуризму

Велотуризм - один з найбільш екологічних і корисних для здоров'я видів туризму. В даний час існує декілька основних напрямків у велотуризмі: цивілізований, екстремальний, гонщицький, класичний та інші.

Класичний велотуризм
Ось це туризм в найпотаємніше сенсі цього слова. Намети, багаття, гітари, тільки маршрут не піший, а велосипедний. Темп проходження дистанції залежить від зібралася групи. Класичний велотуризм підходить як для походів вихідного дня (з одного ночівлею), так і для тижневих турів. А ось варіанти класичних велопоходів і велотурів.

Цивілізований велотуризм
Бажання спати в наметах і готувати собі їжу на багаттях є далеко не у всіх. Для таких велосипедистів і існує цивілізований велотуризм. Проїхавши 50-70 кілометрів, Ви зупиняєтеся в якому-небудь містечку, знімаєте номер в готелі і вечір присвячуєте культурній програмі. Зараз таких походів дуже багато, особливо за кордоном - можна підібрати будь-який маршрут за бажанням. Якщо не хочете переплачувати - можна відправитися в таку подорож на свій страх і ризик, але в такій поїздці гарантій, що будуть, наприклад, вільні місця готелі немає.

Зимовий велотуризм
Цей вид велотуризму також буває класичним і цивілізованим.

Гонщицький велотуризм
Цей напрямок у велотуризмі точно підходить не всім. Він сподобається професіоналам, які звикли постійно відчувати своє тіло. Суть його в тому, що велосипедист, не обтяжуючи себе вантажем речей, проходить в день сотні кілометрів, а на ніч зупиняється в готелях. Головне для гонщика - подолання відстаней. Для такого походу характерні спеціальні шосейні велосипеди і дійсно величезні відстані.

Екстремальний велотуризм
У першу чергу екстремальний велотуризм пов'язаний з появою MTB (mountain bike). Маршрут для такого туризму вибирається позаковирістіший. Ідеальним варіантом будуть гори, болота, важкопрохідні ліси. Поєднання бездоріжжя, рівних доріг і визначних пам'яток - ось основа екстремального туризму. Безумовно, ночують такі велосипедисти в наметах на природі.

Інші екстремали цікавляться не визначними пам'ятками, а, виключно, дорогою. Ночувати воліють у готелях, адже головне для них - видавити з байка і з себе максимум. Мабуть, краще за всіх володіють велосипедом і знають його можливості.

http://traveller.com.ua/travels/velopohod.htm

Мальцев Олександр:
Кудись зі статті дівся (а може там його і не  було) основний вид велотуризму - спортивний, з федерацією, кваліфікаційними маршрутами, системою категорій складності (певне якийсь розумник його назвав екстремальним).
...намети, багаття, гітари... - жодного разу ще не бачив велотуристів  з гітарами.

Fm:
та те все матрасники писали

teodor4ik:

--- Цитата: Zombie від 22.06.2010, 13:56:17 ---Кудись зі статті дівся (а може там його і не  було) основний вид велотуризму - спортивний, з федерацією, кваліфікаційними маршрутами, системою категорій складності (певне якийсь розумник його назвав екстремальним).
...намети, багаття, гітари... - жодного разу ще не бачив велотуристів  з гітарами.

--- End quote ---
я не автор, я токо перекладаю... в темі не шарю... взявся за неї бо ті шо шарять ліниві (або вважають шо нафіг нада)... буду радий якшо допишеш той кусок якого бракує, або відредагуєш те шо неправильно

Мальцев Олександр:
ОК

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version