Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Теодор вернувся

<< < (2/7) > >>

Вован:
мдааа...мені стає жалко декого....бути першим серед флудерів....желєзна логіка

teodor4ik:

--- Цитата: Вован від 21.06.2010, 14:52:32 ---мдааа...мені стає жалко декого....бути першим серед флудерів....желєзна логіка

--- End quote ---

себе пожалій, я хоч маю мету і ціль в житті...
Дописано : 21.06.2010, 14:57:31і взагалі, не думаю що ця розмова цікава комусь крім нас... пропоную продовжити в ПП щоби не скромнічати і називати речі своїми іменами?

GreenFox:

--- Цитата: teodor4ik від 21.06.2010, 14:38:07 ---ти маєш інсайдерську інформацію??? я про це взнав тільки сьогодня і думаю не тільки я...

--- End quote ---

Залежить що мати на увазі інсайдерською інформацією
Якщо я переглядаю форум кілька разів на день і бачу факти, то я можу за свої слова відповідати

teodor4ik:

--- Цитата: GreenFox від 21.06.2010, 14:57:31 ---Залежить що мати на увазі інсайдерською інформацією
Якщо я переглядаю форум кілька разів на день і бачу факти, то я можу за свої слова відповідати

--- End quote ---
ааааа... то ти просто нік побачив в відвідувачах... то ше не означало шо я повернувся... ну... не зовсім... віртуально я був з вами завжди...

Вован:

--- Цитата: teodor4ik від 21.06.2010, 14:54:34 ---себе пожалій, я хоч маю мету і ціль в житті...
Дописано : 21.06.2010, 14:57:31і взагалі, не думаю що ця розмова цікава комусь крім нас... пропоную продовжити в ПП щоби не скромнічати і називати речі своїми іменами?

--- End quote ---

навідміно від декого, я не люблю не цензурно вислювлюватись, та мати рот як помийна яма...розмову розпочав ти, а не я....

мдаа...флудо то точно поменшало....(це ж несказано особисто тобі!!!!)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version