Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Теодор вернувся

<< < (7/7)

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 26.06.2010, 23:25:39 ---Теодор - контраверсійний феномен Шприхи...
Що би то з ним зробити?
:)

--- End quote ---
можна розширену версію:
1. шо таке "контраверсійний феномен"? (гугель такого не знає, так шо коли проіндексує, знов бідем перші... як з "пяними дівчатами")
2. В якому смислі шо робити і головне нашо?

Vintage:

--- Цитата: teodor4ik від 27.06.2010, 00:00:43 ---можна розширену версію:
1.... як з "пяними дівчатами")
2. В якому смислі шо робити і головне нашо?

--- End quote ---
Якого милого вчепились Теда, це взагалі цікавий і неповторний індивідуум для "Шприхи", як і кожен з нас зокрема. Не треба ніц з ним робити хай буде як є, а то де ще такого "крокодиловода" дістанете? І взагалі Шприха без Теда (не знаю що Ви там хочете "з ним зробити") як кінь без гриви, як ровер без шатунів, ...

xlibes:
Під контаверсійним я мав на увазі - спірність, дискусійність.
Бо воно виходить і добре, що ти є, бо приносиш користь, але і з іншого боку часом каламутиш воду.
От і думаю, що робити з тобов, у тому плані як би то у краще русло спрямувати твій потенціал...
:)

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 27.06.2010, 17:00:48 ---Під контаверсійним я мав на увазі - спірність, дискусійність.
Бо воно виходить і добре, що ти є, бо приносиш користь, але і з іншого боку часом каламутиш воду.
От і думаю, що робити з тобов, у тому плані як би то у краще русло спрямувати твій потенціал...
:)

--- End quote ---
сила мусить мати вектор... без вектора вона не має змісту...тобто самоанігілюється... але я так не вмію... тому як я справжня риба по гороскопу і мушу пофіг куда, але рухатись... або ворушити інших...

xlibes:
Прошу не сприймати моїх попередніх постів серйозно.
Просто хтілося щось ляпнути.
Просто із теперішнього стану речей і стану форуму в мене є менше підстав щось тут писати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version