ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

новий Werty байк

<< < (2/4) > >>

Erazel I-st:
Чорт зна, я вон теж на 550 їзджу. Ніби підвіска сильно жорсткою не здається, а важу я ненабагато більше.

Andrizzio:

--- Цитата: Erazel I-st від 18.06.2010, 19:22:02 ---Чорт зна, я вон теж на 550 їзджу. Ніби підвіска сильно жорсткою не здається, а важу я ненабагато більше.

--- End quote ---

та ви, за відсутністю підходящих, їздите на чому є і привикли.

ура, файно !!! :russian: :russian: :russian: :russian: . Лопату ше купи - 27ш кіоск навпроти Збруча  :D

Erazel I-st:
несказав би. вон на спірітовй коні мені чогось підвіска жорсткішою здається, хоча навряд чи там 600 пружина. так що нескажу щоб "їздиш на чому звик"

spirit:
БРАТАН!!!! вітаюююю!!!
завтра шоб був в лісі!!!

Erazel I-st:
Якщо у нього є хоч капля крові Сайрекса(а вона таки має бути) то хрін ти його в суботу побачиш в лісі - мокро і грязно буде. А сам помниш як важко Славка витянути в такі умови  в ліс  :)
Дописано : 19.06.2010, 09:41:34Вєталь, ще одне. Як показує досвід Спіріта верхня втулка аморта часто гнеться бо вона складається з двох частин і досить довга. Поки є вільний час і можливість то зроби собі нову стальну втулку. Щоб якщо погнеться стокова ти мав чим її замінити.

Правда я з масштабами і пропорціями трішки налажав, але ідея зрозуміла.
Синій колір це вухо аморта. зелений втулка сама, голубий це кожухи які надіваються для надання їй більшої товщини(а отже і міцності на згин). Пунктиром позначені отвори, у аморті для втулки, а у втулці для болта якийм це все кріпиться для рами. Ширина кожухів має бути така щоб при надіванні їх на втулку яка засунута в аморт вони були рівно до краю втулки, тобто

ширина кожного =(ширина втулки-ширина вуха аморта)/2

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version