EXTREME > Фрірайд, Дьорт

АПгрейд...

<< < (7/10) > >>

spirit:
коротшу раму лекше в повітрі контролювати і менуал лекше даєця ::)

Erazel I-st:
Та мені здається Вовка вже накотролювався і надьоргався  :D. З його "огризком"

Cyrax:

--- Цитата: spirit від 30.01.2008, 10:37:19 ---коротшу раму лекше в повітрі контролювати і менуал лекше даєця ::)

--- End quote ---
Ну на рахунок повітря я би не сказав. Треба привикнути і все буде ок. По-друге рами із довгою базою якраз спаціалізуються по дьортовій дисципліні, так як стабільніша їзда при розгонці і в повітрі більше місце для крутіння рулем:).
А от в стріті дійсно важко. Менуал досих пір неможу навчитись, банік тянеться дуже важко на моєму велі, а от на вовиному просто як по маслу, прям як на біміку.

ROLLIN:
Блін ,бери 14" і невидумуй! я коли брав УМФ 16" та шо зараз пофарбована в чорно-салатовий колір, то теж так думав -шо буде мала, а потім взяв Аганга в14"
НЕ БУДЕ ВОНА ТОБІ МАЛА
Все роби шо хочш кажу тобі добре! Є14 з короткими зад. перами 390мм і 450мм-так як в мене на Агангу було і мануал дьргався нормально - ПРОСТО ТРЕБА ВМІТИ ЙОГО РОБИТИ.


 І будь-ласка непишіть це бред продовгу раму на Дьорт....
Подивіться всі дьортові рами 13" або 14" тай з 24"колесами а БЕМИ то взагалі мовчу.

Erazel I-st:
Вал, заспокойся, не так емоційно. Нерви не відновлюються. А на дьорт по моєму таки довша база йде. ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version