EXTREME > Фрірайд, Дьорт

АПгрейд...

(1/10) > >>

werty:
от виникло таке питання
що ви  планує докупити (замінити) щоб підготувати свого коня до весни 2008 ??? :)



Erazel I-st:
Особисто я хочу нову раму прикупити і заднє колесо. Все остальне ніби влаштовує. Але що там точно купиться буде видно. Планую по наітію Лисого(Юрки) поїхати напочатку берпезня в київ на всиатвку. І там скупитися. Вже гроші відкладаю. Вже 2000 грн назбирав. Надіюсь до березня тисяч 6-7 назбирати.

Віталько:
Для мого повного щастя вистачить втулок і заднього гальма. Для мого стилю їзди того буде якраз. А на виставку сам би прокатався, коли буш їхати то маяч ;)

Вован:

--- Цитата: erazel від 15.01.2008, 18:11:47 ---Особисто я хочу нову раму прикупити і заднє колесо. Все остальне ніби влаштовує. Але що там точно купиться буде видно. Планую по наітію Лисого(Юрки) поїхати напочатку берпезня в київ на всиатвку. І там скупитися. Вже гроші відкладаю. Вже 2000 грн назбирав. Надіюсь до березня тисяч 6-7 назбирати.

--- End quote ---

Еразель а ти мені раму свою продасиш, коли будеш купляти собі нову???????

Erazel I-st:
Та віддам, але тільки нафіг вона тобі здалась то? Там же аморт роздовбаний. Хоча дійсно , сама рама досить непогана як на свій клас.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version