ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Rush Freedom 2600

<< < (2/4) > >>

Вован:

--- Цитата: Vadila від 06.06.2010, 18:33:13 ---рульову нову поставиш та й може підійде

--- End quote ---
УХАХА які всі розумні.....Ви хоч шарите, що є ріжні діаметри штоків у вилці...і де такі умні понабирались..

Vadila:

--- Цитата: Вован від 06.06.2010, 19:32:20 ---УХАХА які всі розумні.....Ви хоч шарите, що є ріжні діаметри штоків у вилці...і де такі умні понабирались..

--- End quote ---



то шо вони ріжжжжжні я знаю

teodor4ik:

--- Цитата: Вован від 06.06.2010, 19:32:20 ---УХАХА які всі розумні.....Ви хоч шарите, що є ріжні діаметри штоків у вилці...і де такі умні понабирались..

--- End quote ---
всі умні шотопесец.. :D можу показати раму під 1,125 з 1.5 вилкою... рульову точив васька він підтвердить шо так буває :laugh:

Вован:
 :D :D нічого тут небачу смішного.....я сам точив....читай уважно пости....але щоб без точіння поміняти рульову  :D :D :D ДУЖЕ рідко коли може підійти....так що хватить ржать умнік  :D  :D  :D

Erazel I-st:

--- Цитата: Вован від 06.06.2010, 19:32:20 ---УХАХА які всі розумні.....Ви хоч шарите, що є ріжні діаметри штоків у вилці...і де такі умні понабирались..

--- End quote ---
Незабувай що часто бувають різьбові вилки у широкому стакані. У Вувузанге і Андріціо так було на авторах. І в такий стакан чудово стають рульові з зовнішніми чашками(неінтегровані). І нічого точити нетреба. Бо ширина отвору в стакані стандартна(але це лише для рам під неінтегровані рульові)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version