Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Оздоровчі табори

<< < (2/3) > >>

helga lemberg:
Ще про Джурин щось напишіть, бо табір там є , а хто що про нього знає?

kita:

--- Цитата: Avanar від 28.05.2010, 14:01:32 ---На предмет таборів відпочинку в Тернопільській області дійсно мало що є. Ось що знайшов і то за минулий рік
http://20minut.ua/news/151071
так щоб на веліку доїхати, то віддавай в Петрики  :D,

--- End quote ---
про Петрики я тоже чув, що його минулого року обновили і там зараз нормально, але що там робити ? *dontknow* те ж саме що і дома  :) . Шкода шо не на всіх підприємствах зараз є профсоюзи  :'(, так як раніше, тоді було дуже круто їздити за 10% на моря відпочивати... а шоб на веліку - так і до Дружби чи Теребовлі тоже мона нормально проїхатись...

Сім самураїв:

--- Цитата: Dreamland від 28.05.2010, 13:51:06 ---Був малим то завди мене в Долину відправляли - так досить нічо було - кругом природа і до міста чи села далеко - там є 2 табори - незнаю який там зараз стан.
--- End quote ---
Промінь і Пролісок)
ояє) оце було

Dreamland:
саме так - я завжди в Промені був - деревяні домики, в яких нема світла - але всерівно мені малому було цікаво. Завжди ходили грати футбол з Проліском і вічно програвали :)

Сім самураїв:
та, древ"яні доміки, поділені поплам стіною. з одного боку дороги жили хлопці,  зіншого - дівки.
вужі, зубна паста на  писок сонним, стадіон збоку під лісом, літній кінотеатр, ставки

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version