Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Оздоровчі табори

(1/3) > >>

kita:
Привіт всім! З приходом літніх канікул виникло питання куди подіти дитину шоб не сильно нудьгувала дома і не портила очі за компутером, і телевізором. Прошуршавши Гугл, на предмет таборів відпочинку в Тернопільській області (малому все таки 9 років і дальше відправляти, поки що стремно) знайшов не так і багато інфи :(. Отже, просьба поділіться досвідом (може хтось відправляв вже своїх) де недалеко (щоб і ровером добратись можна було  :)) є хороші табори відпочинку, а якшо ще розкажете  про умови і ціни то буде просто супер!!!

Dreamland:
Є в смт. Дружба, Теребовля, Долина(біля Теребовлі).
Був малим то завди мене в Долину відправляли - так досить нічо було - кругом природа і до міста чи села далеко - там є 2 табори - незнаю який там зараз стан.
Теребовля - то вже в районі самого міста на окраїні. - кругом ліс.

kita:

--- Цитата: Dreamland від 28.05.2010, 13:51:06 ---Є в смт. Дружба,

--- End quote ---
якраз оцей мене цікавить, бо решту телефонів я найшов, хоча дозвонитись не можу, може є якась більш детальніша інфа?

Avanar:
На предмет таборів відпочинку в Тернопільській області дійсно мало що є. Ось що знайшов і то за минулий рік
http://20minut.ua/news/151071
так щоб на веліку доїхати, то віддавай в Петрики  :D, правда що там дитина буде робити я не уявляю.
А так тільки смт. Дружба, але я вже 2 роки не чув щоб туда хтось їздив
Моїй 11 років вже 2 рази була: Бердянськ +, Борщів -(нікому не побажаю), в цьму році Євпаторія. Путівки беру на підприємстві за 10%.
Бачив проїздом через Яремчу шикарний дитячий табір, там дітей постійно по горам таскають, але як туда путівку взяти не знаю.

ROLLIN:
 с.Сухостав,там одразу є поряд с. Яблунів лікувальний табір, ставки природа ,живуть в колишньому Палаці якогось вельможі)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version