Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Пікнік-2008 (13 січня)

<< < (5/14) > >>

bhagavan:
На дідька ровера? Я візьму ліхтарика, добре?

wolf:

--- Цитата: Ulka від 10.01.2008, 14:40:37 ---Народ!!!!
Шановні громадяни!!!
Приєднуйтеся до нас!!!!!


13 СІЧНЯ 2008 РОКУ ЗБИРАЄМОСЯ ВСІ НА 12-00 ГОДИНУ БІЛЯ ФУРШЕТУ!!!!
ХТО ХОЧЕ ЙТИ ЧЕРЕЗ ОЗЕРО, ТО ЗБИРАЄТЬСЯ НА 11-30 БІЛЯ ГОТЕЛЮ ТЕРНОПІЛЬ, І ШУРУЄ ЧЕРЕЗ ОЗЕРО ДО ФУРШЕТУ, ДЕ ВАС ЧЕКАТИМУ Я (БО Я СТРАШНА БОЯГУЗКА І ЧЕРЕЗ ОЗЕРО НЕ ПІДУ).

Тепленько одягайтеся, дуже тепленько. Шоб не позмерзали.  :)  З собою беріть по 30-50 грн. (ціна, орієнтовна, можливо буде набагато менша) Закуплятися будемо в фуршеті, заодно і пройдемо екскурсію магазином, мож хто ше не був...  :D

Ну якшо я шось може і забула то допишіть самі.  ;)

Від щирого серця, запрошую всіх 13 січня прийти до фуршету!!!!


--- End quote ---
завжди казав, що в реальному житті дівчата заслуговують на порядок більшої поваги ніж  мужики)
вот я особисто прийду тільки через повагу до Уляни і презирство до боягузів, придурків і дегенератів... які вперто вважають себе найкрутішою частиною людства)))

Tiger:
На 12 00 для мене ранувато. я хіба приєднаюсь пізніше

xlibes:
Кожен хай собі бере що хоче, то його особиста справа, але без ровера або ковзанів нема сенcу туди пертися  ;D

bhagavan:

--- Цитата: wolf від 10.01.2008, 19:57:00 ---вот я особисто прийду тільки через повагу до Уляни і презирство до боягузів, придурків і дегенератів... які вперто вважають себе найкрутішою частиною людства)))

--- End quote ---

Вульф, зроби милість - переосмисли і не приходь. З усіх відвідувачів форуму тіки ти дозволяєш собі безпідставне хамство і глузування. Я розумію, шо тобі не перший раз шашличити з придурками і дегенератами, але для чого долю спокушати і псувати людям свято?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version