Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

йа тепер шосеровод... всіх порву на свому шляку...

<< < (2/4) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Morel від 17.05.2010, 22:08:21 --- Оце я лоханувся....я все життя думав, що це "супутник"....а от який він виявляється..... :o :'(, доречі я здогадувався, що там "Седло:Giant VL1039"....але не був впевнений....

--- End quote ---
от так нахаляву в якогось неука вичепив таке жирне сідло...

хстате хто переніс тему в флуд? тож я своїм шосером хвастаюсь... я ж його реально купив... :'(, я ж за нього стільки бабла відвалив шо тепер буду тиждень на роботі без обіду сидіти... 8)
Дописано : [time]17.Тра.2010, 22:42:34[/time]
--- Цитата: Стечкин від 17.05.2010, 20:55:11 ---тіко перед дівками з роботи на ньому на показуйся, а то мало шо................

--- End quote ---
ага вони біля мене штабелями падають... від сміху... а чув би ти яка там фафакалка...
Дописано : [time]17.Тра.2010, 22:43:41[/time]
--- Цитата: Стечкин від 17.05.2010, 20:55:11 ---до мене сьогодні Вінтаж завітав, теж був на реальному шоссері :)

--- End quote ---
не ну на такий я баблосів не наскребу навіть якшо 2 тижні проголодаю...
Дописано : 17.05.2010, 22:47:19
--- Цитата: xlibes від 17.05.2010, 20:40:32 ---Абасрацца і нєфстать...

--- End quote ---
я теж так думав... На ньому їхати реально страшно... я з нього 40+ витиснув, а колеса криві і тормозів нема... повільно ж їхати нецікаво, посадка провокує дати газу... правда штанками за клинці напастой чіплявся... гума класна накатиста, але лиса як моя *опа і по болоту просто пливе...

Vintage:

--- Цитата: teodor4ik від 17.05.2010, 22:39:29 ---...і по болоту просто пливе...

--- End quote ---
Вітаю човняра з гарним коритом, тобто тю, новоспеченого шоссеровода з нормальним шоссером, і нехай не їдять Тебе думки типу "може щось десь підфарбувати чи підшаманити", а більше "копоті " по асфальту і вдалих та безпечних поїздок.
[spoiler]Даси покататись ??  :'( ??[/spoiler]

Morel:

--- Цитата: teodor4ik від 17.05.2010, 22:39:29 ---... я з нього 40+ витиснув, а колеса криві і тормозів нема... повільно ж їхати нецікаво, посадка провокує дати газу...

--- End quote ---
Ага, ага!!! Сподобалося!? Не вел, а ураган!!! Правда після останньої аварії в 97 році(ефектний контакт "наїзд" РАФом на ринку) він вже не такий шустрий....але може то і добре...не будете сильно ганяти і ніц собі не втворите  :nono:

Доречі, а якщо колеса накачати, то він ще швидше поїде!  :laugh: спробуйте

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 17.05.2010, 23:10:40 ---Даси покататись ??

--- End quote ---
угу коли складу назад...
Дописано : [time]18.Тра.2010, 00:09:47[/time]
--- Цитата: Morel від 17.05.2010, 23:36:17 ---Доречі, а якщо колеса накачати, то він ще швидше поїде!  :laugh: спробуйте

--- End quote ---
пізно... їх там вже нема..
Дописано : [time]18.Тра.2010, 00:11:52[/time]взагалом план такий:
поміняти:
каретку, шатуни, переклюки, руль, манетки, колеса, цепку, можливо вилку, тормоза і винос...

хтось знає де мона вварити пости під вібряки в раму?

Стечкин:
йа аж заслинився (((((
теж мріяв того шосера придбати, але:
  1. мені вже нема місця де ровери ставити
  2. моя українська натура казала, що з тих 80 грн тре не менше половини сторгувати, а як добре піде, вимагати з продавця, жобись він ще мені доплатив... :)

Тед, не паскудь РІЧ !!!
в ту раму вібряки не варять і не вішай на українську раму китайське гівно!
акуратно склади все до купи і буде тобі щастя.
головне раму не перефарбовуй !

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version