Тема: Нічний рейд  (Прочитано 16053 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 24.05.2010, 06:27:45 »
http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/Nightride?authkey=Gv1sRgCPDPwY2Ly7rcUw#  

ще не виспався - йду спати далі...
« Останнє редагування: 24.05.2010, 06:35:07 від Vintage »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #61 : 24.05.2010, 10:25:26 »
Один весело чесав по узбіччу слухаючи музику.

знав би ти як мені весело було після 75 кілометра  :D

Дорога до Козови всипана шкірками від бананів, банками з під "REVO" (Цікаво що показав би допінг контроль після фінішу :D) і Спрайту. Біля 3-го КП в Плотичі на узбіччі хтось лишив повну бутилку пива без корка, пробувати я не став, пиво це чи хтось пожартував, сам такий.
Якщо без жартів то на майбутнє учасникам перед стартом треба пояснити: якщо нема сил донести сміття до бачка в селі біля магазину, то хоч закиньте його в посадку подалі, а не кидайте під ноги.

Насправді РЕВО ніхто з учасників не пив-точно. Якщо хтось і мав банани - то до 75кілометра точно не доніс. Так що зауваги по сміттю стосуються автомобілістів і місцевих жителів..щоправда на свої очі бачив як один марафонець викинув в кущі обготку від шоколадки.так що і вони не без гріха


Дописано : 24.05.2010, 10:29:55
Vintage-у великий-превеликий респект від марафонців і організаторів!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відпрацював чувак на 110%! За всю шприху!

Дякую також Стєчкіну за супровід на старті!

Ерезєлю також дякую, я знаю ти б приєднався, якби не той противний прогноз погоди... :)
« Останнє редагування: 24.05.2010, 10:29:55 від Yanek »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #62 : 24.05.2010, 12:01:31 »
Ерезєлю також дякую, я знаю ти б приєднався, якби не той противний прогноз погоди... :)
Та ні, у мене був інший трабл, у мене колесо взірвалось і я пішки топав додому з ровером, тому й не встиг, я якраз ковирявся з колесом в гідропарку коли ви пробігали по набережній.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.