Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Вело пробіг вулицями Тернополя

<< < (2/6) > >>

Erazel I-st:
Ха, якраз позавчора говорив з Шкварком про таке. В теорії задумка дуже класна,  Сонце хотів колись таке організовувати. Але от таксисти то таки проблема. У мене ідея що до ділянки маршруту така : від площі до податкової, звідти до пивзаводу, а звідти по набережній до Галичини, а там вже мона переїхати через дорогу і Гідропарком проїхатися. Так ми уникнемо більшості контактів з  дорогою  і нічними говногонщиками. Ніхто ж не казав що обовязково маємо по дорозі їхати.
 З.І. Юрій Суходляк то хто? Шкіпер шолі? :)

Mordon:
Це точно не Шкіпер....... :)

П.С.Якшо в цю ніч будете в районі дальнього пляжу, Сєрий(Ворончук) дзвони.......я підкочу.....=)

Віталько:
ваші маячки мажорам і таксистам до сраки. знаючи водіїв Тернополя я би на таке не зголосився :)

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 05.05.2010, 23:07:51 ---.... до пивзаводу, а звідти по набережній ...

--- End quote ---

там в темноті половина народу поляже на слупках, люках і корнях в темноті... а вот парочки зачотно порозбігаються... правда пьяні там дохуа в такий час можна і хапнути...

xlibes:

--- Цитата: teodor4ik від 05.05.2010, 23:23:35 ---там в темноті половина народу поляже на слупках, люках і корнях в темно...

--- End quote ---


 :) :) :) :) :) :) :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version