Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Вело пробіг вулицями Тернополя

(1/6) > >>

Vadila:
До участі у веломандрівці нічними вулицями Тернополя запрошують усіх охочих у суботу, 15 травня. Початок пробігу о 23.00.



Щоб покататися містом, потрібно лише мати ровер і ліхтарик. Такою мандрівкою-флешмобом учасники хочуть відчути свободу велисопедної їзди спорожнілими вулицями та краще побачити красу вечірнього Тернополя.

Така ідея в мене виникла, коли катався вночі центром Тернополя, - розповідає організатор вело-флешмобу Юрій Суходляк. - Подібні нічні мандрівки велосипедисти досить часто здійснюють у європейських країнах. Вулиці міст тоді спорожнілі і красиві. А десятки велосипедів із ліхтариками, світловими маячками та різноманітними блимавками у темряві виглядають вражаюче. Якщо прийде достатньо людей, то це буде дуже весело.

Юрій заохочує усіх приходити на акцію самим і приводити друзів. Жодних грошей за участь у пробігу платити не потрібно.

Можна, звичайно, обмежитися і одним банальним ліхтариком і заднім світловідбивачем, - каже Юрій. - Але класно було б, якби люди брали з собою ще якісь світлові прилади. Щоб колона виглядала яскраво й красиво. І запізнілі нічні “гонщики” на автомобілях бачили її здалеку і встигали пригальмувати.

До речі, вирушають у нічний пробіг хлопці й дівчата з Театрального майдану.

malecha:

--- Цитата: Vadila від 05.05.2010, 18:30:30 --- Вулиці міст тоді спорожнілі...
--- End quote ---
еге ж бо, спорожнілі, що дає можливість таксистам мчатися після буденних заторів на шалених швидкостях, поспішаючи обігнати пооодинокі приватні авто, що повертаються або поспішають на суботні гуляня.

andriy:

--- Цитата: malecha від 05.05.2010, 18:49:26 ---еге ж бо, спорожнілі, що дає можливість таксистам мчатися після буденних заторів на шалених швидкостях, поспішаючи обігнати пооодинокі приватні авто, що повертаються або поспішають на суботні гуляня.

--- End quote ---

згідний з Малечою: субота відносно не робочий день і купа різного зброду клаберів їде АтдИхаЦь, а таксистів водіями не варто вважати - вони дороги окуповують тотально.

А ще є різні люди з захворюваннями ШКТ, які щоб заглушити власний метеоризм, знімають глушники і їздять на різних тюнінгованих коритах нічними вулицями з гаркотом.

Але ідея гарна  - буде як в тому кліпі, що в темі про велодень.

Можна хіба в кутківецькому лісі зробити такий собі наш Night Madness.

Vadila:
ну,якщо назбирається багато людей,і з ліхтариками,то думаю,що проблем не буде

teodor4ik:

--- Цитата: Vadila від 05.05.2010, 21:20:23 ---ну,якщо назбирається багато людей,і з ліхтариками,то думаю,що проблем не буде

--- End quote ---
штук 5-8 задніх маячків в 3 кольори можу позичити в якості спонсорської підтримки...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version