Загальний > ВКРАЛИ ВЕЛОСИПЕД

LEADER FOX TOSCANA gent біло-чорний з елементами червоного

(1/3) > >>

Yanek:
Ставив вєлік в під’їзді на Бандери
Спеціально замовив в сварщика V-подібний замок, замикав його на колодку. В ніч з 2,05 на 3,05 прийшли люди певне з якимись моцними кусачками і файно відпрацювали. Результат - ровера нема.




Особливі ознаки які легко ліквідувати: жовтий клаксон і великий велокомп’ютер на рулі.                                                  На підсидільному штирі червона мигалка від Теодорчіка.
                                                       Окремо докуплений і встановлений чорний алюмінієвий багажник

Дрібні але важливі деталі - кругові царапини на штирі виносу, дрібні царапини на рамі з лівої (вродіби) сторони
Кермо викручене вперед (порівняно з базовою установкою) , відповідно поперекручувані гріпси - то треба бачити.
На рамі прикріплений тримач до велопляшки - срібного коляру. Пляшки нема.

мій телефон - (097)9330285

Сім самураїв:
блін, ну шо за люди.
Дописано : 03.05.2010, 11:44:19будем глядіти твого лідерфокса

Dreamland:
вкажи серійний номер рами, якщо маєш... дуже допоможе при остаточній ідентифікації.

Yanek:
Серійного номера не маю.
Навіть в чеку його не вказали. Хіба в РОвер-байку записували по приходу товару - то перепитаю.


[
--- Цитата: Vintage від 03.05.2010, 13:11:43 --- Можу позичити свого "Giant"-a ,мені ще ітак як мінімум місяць з моєю пошкодженою рукою - не катати!

--- End quote ---

а то не дуже закрутий для позичок ровер? В тебе ж вроді славутич був?

teodor4ik:
сьогодня бачив шось дуже похоже в дворику за "адідасом", ше дивувався чого неприпнятий... коли виходив вже його там не було... не стверджую, шо саме він, бо не вивчав зблизька таяк потреби не було...

пеес... атбой то не він... згадав шо в того якісь дивні колеса не такі взагалі..

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version