Загальний > Барахолка

Інтернет-веломагазини.

<< < (2/7) > >>

shkvarok:
http://www.tatubike.com/  Імхо самий адекватний магазин, там норм сервіс(зашприхують якщо тре і що тре, пошукають або замовлять якщо на складі нема ітп)  і консультація, трішки довго відправляють, в байкшопі ідіотська інфраструктура, мендежери яких там критично не вистачає незнають що є на складі а чувак на складі настікі запаренний що йому в лом дуже щось напрягатись і шукати ну і + на складі в них навідь немає 30% того що в інетмагазині, вінницький ще не поганий маг, а взагалі оптимал всетаки брати на ібеї, це досить просто, кому цікаво можу підказати як те все робиться щоб можна було собі замовляти, правда терпіння на 2 тижні чекання посилки тре враховувати  :)

Vintage:
А мені будь-ласка по телефону розкажіть  :laugh:
 Якщо серйозно то виклади тут будь-ласкавий і детально все розпиши (розклади по поличках). Мене наприклад цікавить розтаможка, яка сума і від чого вона залежить? То що товар сюди йде два тижні - то нормально і я вважаю що ще доволі швидко  *dontknow*

shkvarok:
На днях складу повний мануал, якщо реально хтось хоче 100% щось замовляти то напишіть тут, зробимо наступним чином: “хтось”  відкриває долларову карточку в ОТП Банку і далі я або в телефонному або по майлу пояснюю що далі робити, по ходу реєстраціїї на всіх потрібний сайтах   “хтось”  знімає поєтапно скріни і відсилає їх потім мені для того щоб я міг скласти покроковий і всім зрозумілий мануал.
 : піти в OTP банк (можна ще в укрсоц але я розписую те як в мене воно все працює) і відкрити долларову карточку VISA Classic(обслуговування коштує 1 долл в місяць) або VISA ELECTRON (точно не знаю чи знімається щомісячна плата за користування, але швидш за все що не знімається, коштує відкриття точно дешевше ніж VISA Classic і точно набагато менший незнижувальний рахунок, різниця між VISA Classic в пріоритеті обслуговування і проводки вхідних транзакцій, тобто якщо вам відправляє дядя фред доляри з гамерики то на класік точно дійде швидше ніж на VISA ELECTRON, але нам потрібно нею розплачуватись а це відбувається у любому випадку моментально, так що логічніше відкрити VISA ELECTRON, но я не даю 100% гарантії що вона буде працювати зі всіма необхідними  платіжними системами  і з нею можна буде купувати на ібеї, я просто цього з VISA ELECTRON не робив, в мене VISA Classic, в банку вам точно про це нічого не скажуть, але теоретично з VISA ELECTRON все має бути добре, якщо хтось вирішить то пишіть сюди у гілку.
В двох словах про розмитнення:
Все що дешевше 300usd неомитнюється, все що дороще і з офф задекларованою вартісттю, мито 40% ніби, я мито не платив ні разу.

Schults:
1.   www.velosiped.com
2.    www.velo.vn.ua
3.   www.velostyle.com.ua
4.   www.velomax.com.ua
5.   www.veloonline.com.ua
6.   www.velobazar.com.ua
7.   www.vinbike.com.ua
8.    www.bikeshop.com.ua
9.   www.bikeshop.dp.ua
10.   www.velomax.lviv.ua
11.   www.mtbbike.com.ua
12.   www.velodom.com.ua

Andrizzio:

--- Цитата: Schults від 15.07.2011, 22:17:50 ---1.   www.velosiped.com
2.    www.velo.vn.ua
3.   www.velostyle.com.ua
4.   www.velomax.com.ua
5.   www.veloonline.com.ua
6.   www.velobazar.com.ua
7.   www.vinbike.com.ua
8.    www.bikeshop.com.ua
9.   www.bikeshop.dp.ua
10.   www.velomax.lviv.ua
11.   www.mtbbike.com.ua
12.   www.velodom.com.ua

--- End quote ---

таке повідомлення треба закріпити зверху теми і модератору поповнювати

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version