Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Слоган про куріння і алкоголь

(1/5) > >>

kamyanets:
Шановні, потрібна ваша допомога.

Э нагода здійснити певний "соціальний вплив".
 
Потрібні оригінальні, незлі, бажано дещо гумористичні, коректні слогани, які б простимулювали туристів задуматись:
"А чи варто мені взагалі брати алкоголь в похід (на сплав)? Може без нього справді краще?"
або
"Ану я спробую не курити хоч два дні і не труїти інших відпочиваючих!"




Трошки быльше тут http://www.forum.tourclub.com.ua/viewtopic.php?t=208


bhagavan:
Я на роботу ходжу попри ваш біґборд - чесно кажучи навіть не пригадаю що там написано :(. Точно щось прокуриво і питво, але що - не памятаю. Синтетична дуже сентенція. А найгірше, шо я не знаю, якою вона має бути, щоб запам'яталась :).

Але подумаю :). Зараз прийде сімсамураїв - може він шось порадить з власного досвіду :)

Сім самураїв:

--- Цитата: kamyanets від 22.11.2007, 21:06:56 ---
"А чи варто мені взагалі брати алкоголь в похід (на сплав)? Може без нього справді краще?"


--- End quote ---
Ромку, і хтів би м помогти в такій важливій справі, але як згадую свій глінтвейн на нашому сплаві - то рука, себто думка не піднімається алкоголь в сплавах заборонити:)
п.с. правда, хлопці?;)

Dreamland:

--- Цитата: Сім самураїв від 23.11.2007, 09:15:45 ---
--- Цитата: kamyanets від 22.11.2007, 21:06:56 ---
"А чи варто мені взагалі брати алкоголь в похід (на сплав)? Може без нього справді краще?"


--- End quote ---
Ромку, і хтів би м помогти в такій важливій справі, але як згадую свій глінтвейн на нашому сплаві - то рука, себто думка не піднімається алкоголь в сплавах заборонити:)
п.с. правда, хлопці?;)

--- End quote ---
тю... порівняв цапа з коровою... пару ковтків глінтвейну навпаки позитивно впливає на тонус організму...

Сім самураїв:

--- Цитата: Dreamland від 23.11.2007, 09:35:05 ---тю... порівняв цапа з коровою... пару ковтків глінтвейну навпаки позитивно впливає на тонус організму...

--- End quote ---
о, бачиш - відразу починаються умови:) якщо це позитивно впливає на тонус - чого  Ромко не пив ні разу?:) тонусу забагато?:) а він знає, він навіть глютамат натрію не їсть, не  то шо глінтвейн:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version