ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Виробники наших коней

(1/12) > >>

Erazel I-st:
Ось опитування СС в флуді наштовхнуло мене на ідею. А ну голосуйте на якій фірмі ви їздите. Якщо маєте два велосипеди то відмічайте дві позиції. Якщо їздили довший час але продали то теж відмічайте.
 Якщо нема вашої фірми то кажіть, добавлю.
З.І. Чогось форум не дозволяє голосувати за кілька варіантів одразу. Ну нічого, поки що голосуйте за виробника свого основного велосипеда

Сім самураїв:
гг, Гиразель, навіть підсвідомо пишучи перелік всі виробниікв, ти поставив ТРЕК на перше місце)))
п.с можеш не правити, я зробив прінтскрін і виставлю при потребі)

Erazel I-st:
Це не підсвідомо. ПРосто робив в довільном порядку, як приходило на память так і писав. Ви просто треком мені всі вуха прожжужали. От і згадав його першим.

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 14.04.2010, 15:54:35 ---Це не підсвідомо. ПРосто робив в довільном порядку, як приходило на память так і писав. Ви просто треком мені всі вуха прожжужали. От і згадав його першим.

--- End quote ---
якщо ти згадав ТРЕК першим, а потім марку ровера, на якому їздиш сам вже пару роікв - то для чого ті голосування?)) і так все зрозуміло)))
п.с. тільки не треба нам росказувати про скромність - ми не повіримо

Erazel I-st:
Свій я взагалі в середину списка поставив. Кажу ж робив в довільному порядку. без привязки до гучності чи попсовості імені.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version