Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (20/46) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Вован від 09.04.2010, 23:36:53 ---цікаво ж чому. навпаки трек повинен бути повільний як черепаха щоб білка встигла залізти між шприхи  :D

--- End quote ---
Трек, черепаха і Зенон передають привіт Ахілесу)

Dreamland:

--- Цитата: Вован від 09.04.2010, 23:36:53 ---цікаво ж чому. навпаки трек повинен бути повільний як черепаха щоб білка встигла залізти між шприхи  :D

--- End quote ---
ти маєш рацію - білка помаленьку прийшла запхала голову між шприхи - її сподобалося потім і лапи запхала- а потім почала вся лізти і в той час колесо якраз докрутилося так що білку у вилці і затиснуло.
Дописано : 09.04.2010, 23:47:17
Ахилєс пака іщо нє рєшЬІл шо делать с табой %username%.

Сім самураїв:
за 10 секунд до лиха

Вован:
Цікаво, що ж в рамі ТРЕК (адже в треку тільки рама його) порівняно із іншими виробниками такого особливого щоб він був швидкий як блискавка??? Чи Ви просто любити пофлудити, і щоб не мовчати пишете всілякі дурниці???))) Те що ви викладаєте фото із рекламою трека нічого недоказує. Я можу знайти фото любої іншої марки із переможцями наприклад ДХ такі як Санта Круз чи інших стилів гонок...до початку Ваших суперечок в мене про Трек було хороше враження, а зараз склалося враження що це дуже дуже попсова рама....Звичайно Ви зараз почнете свої дискусії, які так і ні до чого не приведуть, про те, що це не Попса, а надійність перевірена часом і так дальше і тому подібне....бла бла

Сім самураїв:

--- Цитата: Вован від 10.04.2010, 00:26:53 ---..до початку Ваших суперечок в мене про Трек було хороше враження,

--- End quote ---
оо, віднімаєм враження від наших дискусій (бо ми і так ніц не шаримо в роверах) - і в ТРЕКа з"являється ще один прихильник)
Дописано : 10.04.2010, 01:01:25
--- Цитата: Andrizzio від 09.04.2010, 23:37:22 ---пайду но я завтра і куплю собі трек 3900  :'(

--- End quote ---
а чо 3900?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version