Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (18/46) > >>

Сім самураїв:
Гиразель, з огляду на те, що ти втрачаєш рештки здорового глузду і переходиш на прямі образи, я свій трекомарафон зупиняю. двері відкрито - виходь нафік.

Erazel I-st:

--- Цитата: andriy від 09.04.2010, 13:38:18 ---Не скажу чи аж дуже я люблю Трек, але я люблю свій ровер, який є Треком!!!  :)
Мені на диво також подобаються Келліси, зокрема був такий колись Kellys Quartz DSC і я до нього приглядався, але своїм Треком 4300 задоволений.
Гарі Фішери якось не дуже, хоча от та модель, на якій їздить Yovan (Іван) досить так нічого - гарна і міцна рама, а як блищить.....

--- End quote ---
Та спокійно Андрюх, як вже писав вище СС нормальним  людям в цій темі робити нічого. Вони довго поряд з ним не витримають. Не звертай уваги на нього. Ну любить жаба своє болото хвалити. Більшість нічого проти Трека нічого немає.
Дописано : 09.04.2010, 13:56:42
--- Цитата: Сім самураїв від 09.04.2010, 13:53:19 ---Гиразель, з огляду на те, що ти втрачаєш рештки здорового глузду і переходиш на прямі образи, я свій трекомарафон зупиняю. двері відкрито - виходь нафік.

--- End quote ---
Еразель , це по перше. Не перекручуй нік, а то отримаєш по плечах дрючком.
А по друге говнорайдер це що не образа?  :police:

teodor4ik:
перейменуйте тему в Трек VS Erazel...

серож, вони просто тя дрознють, а ти шо дітя малоє їй богу... трек, спеш, жіант, скотіна... аби їхало добре... в мене якіто хезе які карера, рібок, баракуда і саме страшне.. АРКУС то я ж не комплексую і не кричу шо всі ті хвірми рулять бо я на них іжжу...

і ше говнорайдер то не образа а признання твого стилю катання по говніщам.... тобто КК, чо пристав до чілавека...

Erazel I-st:
Та то дурню понятно що пробують мене розізлити. Мені просто цікаво чи зможу достойно протистояти навалі тих фанбоїв. такий собі спортивний азарт. Дехто вон дбить ріки з крокодилами перепливати,  а я пробую обуздати тему з фанбоями.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.04.2010, 22:24:20 ---Та то дурню понятно що пробують мене розізлити. Мені просто цікаво чи зможу достойно протистояти навалі тих фанбоїв. такий собі спортивний азарт. Дехто вон дбить ріки з крокодилами перепливати,  а я пробую обуздати тему з фанбоями.

--- End quote ---

спорити з фанами, то шо оп стінку битись... ти походу мазохіст? то і лишимь того ровера(трека :D)...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version