Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (16/46) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.04.2010, 11:59:35 --- Толі діло Рок Машина. Від звучання назви вже розумієш що перед тобою достойний представник Ordo Tractoris, що це живе втілення духу руйнування і нестримної мощі, і на дорозі їй краще не стояти, бо роздавлять і не замітять.

--- End quote ---
бва-га-га-га

то шо на ній вигравали чемпіонат світу - ше не означає шо ти, сівши на неї будеш гонщеком))) не ровер красить людину, а людина ровер

Erazel I-st:
І я що кажу що я зе бест одразу? Просто кажу що вигравали не на якійсь міфічній яка просто має одинакову назву, а іменно на цій. Тобто я купляю продукт який РЕАЛЬНО доказав свої якості. А не просто примазався до імені.
 А та твоя картинка до чого? Чи Рок для тебе тільки стиль музики?

Dreamland:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.04.2010, 11:59:35 ---Від звучання назви вже розумієш що перед тобою достойний представник Ordo Tractoris, що це живе втілення духу руйнування і нестримної мощі, і на дорозі їй краще не стояти, бо роздавлять і не замітять.

--- End quote ---
а ти розкрий цю мощ! тоді ми оцінимо чи варті твої слова коть крихту тої трекової рами :)

Сім самураїв:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.04.2010, 12:57:27 --- А та твоя картинка до чого? Чи Рок для тебе тільки стиль музики?

--- End quote ---
ні, для мене рок - це ще злий фатум

Erazel I-st:
І як тобі розкрити ? Ну давай, лягай, проїдусь через тебе і ти відчуєш все сам. Ну або разом спустимось по "кривій" або по "контрах". Можемо також спробувати влаштувати перегони на бруківці на набережній озера.
Дописано : 09.04.2010, 13:03:03
--- Цитата: Сім самураїв від 09.04.2010, 13:01:55 ---ні, для мене рок - це ще злий фатум

--- End quote ---
А хіба в українській мові є слово РОК?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version