Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (14/46) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Сім самураїв від 08.04.2010, 23:52:59 ---фі, паручік. оце і є ваш рівень ведення дискусії?

--- End quote ---
"не будите во мне зверя, а я зайчиков не боюсь..." з анекдоту...

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 08.04.2010, 23:19:10 ---Злити? А я думав ти просто пробуєш показати своє тупе почуття гумору. Ті твої закидони це не гумор це чистий тупняк.
 І доречі неварто злити кроликів, а то наздожене і .... Ну в общім те що вони з крольчихами роблять.

--- End quote ---

не пиши такі жахи на ніч...

Erazel I-st:

--- Цитата: Сім самураїв від 08.04.2010, 23:52:59 ---фі, паручік. оце і є ваш рівень ведення дискусії?

--- End quote ---
А що поробиш як до тебе виважено і аргументовано недоходить, що ти й показуєш протягом всієї ціє теми. Приходиться опускатися до твого рівня.
 Бо як тільки пробуєш говорити з тобою культурно ти починаєш проявляти своє "почуття гумору" та "гострий розум".  От і змушений спускатися до твого рівня спілкування.
Дописано : 09.04.2010, 00:09:57
--- Цитата: teodor4ik від 08.04.2010, 23:57:41 ---"не будите во мне зверя, а я зайчиков не боюсь..." з анекдоту...

--- End quote ---
А якщо цей зайчик це старший брат кроліка. І важить він 80 кіло, та досить швидко бігає(тобто хрін втічеш)?

Dreamland:


%username%, Буш сміється над твоїм %bikemanufacturer%.

Erazel I-st:

--- Цитата: Dreamland від 09.04.2010, 08:49:49 ---%username%, Буш сміється над твоїм %bikemanufacturer%.

--- End quote ---
А весь світ сміється над Бушем  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version