Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Трекові холівари

<< < (9/46) > >>

Erazel I-st:
Та той самий команч буде на третину дешевше при такій самій навісці. Що тут ще треба доказувати?
Дописано : 08.04.2010, 16:08:53
--- Цитата: Dreamland від 08.04.2010, 16:06:16 ---ти мабуть Трека 6000 Юрки більше треків і не бачив? є ще купа топових моделів - і що не кажи дизайн і функціонал у них на висоті.

--- End quote ---
Від того що у Інтела є Коре7 930 у Целерона швидкодії не прибавиться  :D

Dreamland:

--- Цитата: Erazel I-st від 08.04.2010, 16:07:56 --- Дописано : 08.04.2010, 16:08:53 Від того що у Інтела є Коре7 930 у Целерона швидкодії не прибавиться  :D

--- End quote ---
ти хоч сам зрозумів що сказав?

Erazel I-st:

--- Цитата: Sasha від 08.04.2010, 16:00:08 ---а що там такого не "культурного" є  , є кадри якого постів тут немало і від нього тікі і чути що трек лайно,

--- End quote ---
Я не кричав що трек лайно, я просто кардинально незгідний з вашими постами що Трек це супер, і прошу аргументувати свої пости. Поки що жодного аргументу по ділу я не почув.
Дописано : 08.04.2010, 16:12:06
--- Цитата: Dreamland від 08.04.2010, 16:10:03 ---ти хоч сам зрозумів що сказав?

--- End quote ---
Угу.
 Я натякаю на те що Трек може випускати Фуели і Сешини, але від тіго 3700 кращим не стане. Зовсім різі галузі, зовміс різні люди трудяться над ними. І я нездивуюсь якщо рами цього класу є звичайними каталожками.

Dreamland:
2 еразель - згоден.
Я і СС - ділимося своєю субєктивною думкою - що нам більше подобається трек - хай він і дорожчий при тій самій обвісці. це Наша Субєктивна думка - бо так нам подобається. А ти розвів тут - щоб щось комусь доводити. Тема давно у флеймі...
п.с. бо Трек!!!

Erazel I-st:
Вот із-за таких як ви тема і скотилась у флейм. Бо ви говорите на мові субєктивних думок а не фактів. Людина ж не питала на що ви дрочите. Вона просто спитала що буде краще. От і попрошу говорити по суті, а не хвалити своє болото.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version